4 жовтня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 77
візитів сьогодні: 231
візитів всього: 159811
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території гребінківської міської територіальної громади
15 серпня 2022 року 11:11

«Ми з різних населених пунктів, але життєва історія у нас одна», - так говорять внутрішньо переміщені особи, які були змушені покинути свої домівки і знайти прихисток у нашій громаді.

Гребінківська міська територіальна громада почала приймати внутрішньо переміщених осіб із перших днів повномасштабного вторгнення  російської федерації до України. Категорії внутрішньо переміщених осіб прибували різні: від громадян з новонародженими дітками до осіб похилого віку.

Гребінківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гребінківської міської ради вивчає потреби та забезпечує соціальними послугами, як мешканців громади так і внутрішньо переміщених осіб, з числа громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. 

Вже близько 50 внутрішньо переміщених осіб звернулися до територіального центру за отриманням різних видів соціальних послуг. Деякі з них потребують догляду вдома, а іншим необхідні послуги з лікувальної фізкультури, проведення фізіотерапевтичних процедур, юридичної консультації, надання натуральної допомоги, отримання засобів реабілітації, підвезення “соціальним таксі” до відповідної інстанції. Наша мета надати їм психологічну підтримку, організувати дозвілля, щоб вони  поступово поверталися до звичного життя. З метою подолання стресу вони беруть участь у майстер-класах та шахово-шашкових турнірах, поповнюють групу з підтримання фізичного стану здоров’я, користуються бібліотечним фондом територіального центру.

Так, соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома здійснюється  доставка продуктів харчування, ліків, оплата комунальних послуг, допомога в приготуванні їжі, прибирання житла 5-ом внутрішньо переміщеним особам похилого віку.

Відділенням денного перебування  надано послуги з денного догляду та соціальної адаптації 11 особам.  

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговується близько 30 осіб, які скористалися послугами перукаря, швачки, взуттьовика, прання одягу, отримали необхідні засоби реабілітації, гуманітарну допомогу та продукти харчування.

Юридичні консультації та послуги «соціального таксі» надано 3-ом внутрішньо переміщеним особам.

Гребінківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гребінківської міської ради і надалі вивчатиме потреби, як місцевих мешканців так і осіб похилого віку з числа ВПО та забезпечуватиме соціальним обслуговуванням  внутрішньо переміщених громадян, які тимчасово проживають на території нашої громади.   

Підтримка й повага до літніх людей має бути глибоко усвідомлена кожним громадянином, адже турбота про них – це турбота про себе самого в майбутньому! Перемога за нами!!! Все буде Україна!


Анонси подій

4 жовтня 2022 року о 14.00 годині в приміщенні РДА (пров.Олексія Припутня, 1) відбудеться спільне засідання виконкому та постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури.

Згідно з розпорядженням міського голови № 226  від 26 вересня 2022 року, 6 жовтня 2022 року о 1000 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 25-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
9 вересня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна.

9 вересня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – окремого майна.

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

16 лютого 2022 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання КП «Олексіївське».

15 лютого 2022 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання кооператив «Водник».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, у яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах Гребінківської міської територіальної громади.

1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 21 до 27 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та які не проходили військову службу.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.402558 sec.)