17 серпня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 1
візитів всього: 158804
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
26 липня 2022 року 07:49

Благодійний фонд «Карітас Полтава» запрошує внутрішньо переміщених осіб, із числа вразливих категорій, які зареєструвались на території Гребінківської міської територіальної громади після 24.02.2022 року, на прийом до представників Благодійного Фонду «Карітас Полтава» 27 липня 2022 року з 9.00 за адресою м.Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13 (приміщення Гребінківського міського Будинку культури) для оформлення разової фінансової допомоги з розрахунку 2220 грн на одну особу на три місяці на банківський рахунок – тобто 6660 грн. на особу.

Допомога спрямована на підтримку найбільш вразливих категорій:

 • Люди з інвалідністю;
 • Самотні люди похилого віку (понад 60 років);
 • Багатодітні сім’ї (3 дитини і більше);
 • Одинокі батьки / опікуни (проживають разом з дітьми);
 • Вагітні жінки та матері дітей до 2-х років;
 • Важкохворі;
 • Особи, що втратили джерело доходу, гостра потреба фінансової підтримки

Грошова допомога надається лише тим, хто не отримує фінансову допомогу від інших міжнародних організацій.

Для отримання фінансової допомоги при собі мати :

 • Документи, що посвідчують особу (паспорт, код)
 • Довідку ВПО
 • Реквізити банківського рахунку (IBAN)
 • Документ, який підтверджує категорію вразливості (пенсійне посвідчення, посвідчення багатодітної сім’ї, довідка ЛКК або лікувального закладу про наявність хвороби, свідоцтво про народження дитини/дітей, довідка з центру зайнятості/документ про звільнення тощо)

 

Якщо у Вас виникли запитання, просимо телефонувати на гарячу лінію за тел.:0 800336734 


Актуально

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

16 лютого 2022 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання КП «Олексіївське».

15 лютого 2022 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання кооператив «Водник».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, у яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах Гребінківської міської територіальної громади.

1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 21 до 27 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та які не проходили військову службу.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.412215 sec.)