25 січня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 71
візитів сьогодні: 392
візитів всього: 156601
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки 15 сесії Гребінківської міської ради
25 листопада 2021 року 16:36

25 листопада, під головуванням міського голови Віталія Колісніченка, відбулося пленарне засідання 15 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання, у якому взяв участь 21 депутат. Затвердили 102 проекти рішень, які попередньо були розглянуті на спільних засіданнях постійних депутатських комісій та виконавчого комітету.

На початку засідання Віталій Колісніченко зазначив, що 21 листопада відзначався  День працівників сільського господарства. Подякував аграріям, які щодня долучаються до важливих справ та допомагають у вирішенні нагальних проблем громади та вручив подяку від Гребінківської міської ради, присутньому на сесії керівнику СФГ «Татіана», депутату Полтавської обласної ради Юрію Мотричу.

Далі затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм соціального захисту окремих незахищених категорій населення та підтримки породіль.

Також внесено зміни до ряду Програм та бюджету громади на 2021 рік. Зокрема надано 383 тисячі гривень для придбання матеріалів, пільгових медикаментів та медикаментів для боротьби з COVID-19 та на оплату за електроенергію для Гребінківського центру ПМСД. 150 тисяч гривень виділено для компенсацій за проїзд пільговими категоріями у приміському автобусному сполученні. На майже 200 тисяч гривень збільшено фінансування програм соціального захисту незахищених категорій, породіль, учасників АТО та ООС. 300 тисяч гривень направлено на оплату праці працівникам по благоустрою та ще 300 тисяч виділено під Програму сприяння та розвитку житлово-комунального господарства.

До бюджету громади надійшла субвенція з обласного бюджету з Фонду розвитку територій області в сумі 920 тисяч гривень, з яких 420 тисяч гривень - на придбання нових м’яких крісел для Почаївського будинку культури, та 500 тисяч гривень – на придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до нового законодавства щодо інституту старост та в зв’язку зі створенням старостинських округів, внесено зміни до Регламенту Гребінківської міської ради.

Також на сесії розглянули значний обсяг питань про надання дозволів на розробку документації із землеустрою та про затвердження документацій із землеустрою і інші земельні питання.

У різному обговорили актуальні питання життєдіяльності громади та анонсували приїзд екобуса, що безкоштовно збиратиме небезпечні відходи 29 листопада з 11.30 до 14.00 біля міського Будинку культури.

Загалом, всі питання порядку денного були прийняті. Сесія міської ради була конструктивною та плідною. Міський голова Віталій Колісніченко дав ряд доручень до виконання з порушених питань та оголосив 15 сесію восьмого скликання закритою.


Анонси подій
11 січня 2022 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1  від 11 січня 2022 року, 26 січня 2022 року о 1000 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 18-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
13 січня 2022 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача юридичного сектору Гребінківської міської ради.

28 грудня 2021 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.2021 року 488 «Про перенесення робочих днів в 2022 році»...

30 грудня 2021 року

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради  оголошує конкурс на посаду консультанта.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах Гребінківської міської територіальної громади.

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.436053 sec.)