8 грудня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 426
візитів всього: 161188
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Фонд соціального страхування інформує
23 листопада 2021 року 13:57

В осінньо-зимовий період на працівників особливо на ти,  які працюють на відкритому повітрі,  впливають негативні погодні умови: дощ, сніг, хуртовина, понижена температура, посилений вітер та інші. Низький рівень температури повітря, окрім зазначених, також відчувають працівники, які працюють в закритих неопалюваних приміщеннях. Як відомо, щоб не відчувати холоду людина має постійно рухатись. Не слід стояти на місці тим паче притулятись (торкатись) до металевих предметів, сідати на холодні поверхні. Проте, більшість видів робіт працівник здійснює у незручній чи вимушеній позі, яка не передбачає вільного руху. При цьому організм людини й втрачає власне тепло, що призводить до переохолодження. Працівник намагається як скоріше завершити роботу та зігрітися нехтуючи при цьому вимогами безпеки. Тож, не дивно, що більшість причин настання нещасних випадків в осінньо-зимовий період організаційні, серед яких переважає людський фактор, а саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність. В зимовий період збільшується кількість випадків  падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод. В настанні ДТП причиною є недоліки в організації безпечної роботи автотранспорту на підприємстві, його несвоєчасного і неякісного технічного обслуговування та ремонту, порушення водіями правил дорожнього руху.

Завдання роботодавця — попередити травмування працівників. З цією метою в  осінньо-зимовий період на підприємствах потрібно:

- виділити спеціальні місця для обігріву, встановлюють засоби для швидкого та ефективного обігрівання верхніх і нижніх кінцівок;

- встановити внутрішньозмінний режим праці та відпочинку, що передбачає можливість перерв для обігріву;

-забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (теплим спецодягом, взуттям, рукавицями);

-проводити своєчасне прибирання території підприємства від снігу, посипати пішохідні доріжки піском;

- провести технічне обслуговування автомобілів при потребі провести заміну гуми та використовувати відповідні незамерзаючі розчини для системи  охолодження та омивання скла.

Підтвердженням реальності даної небезпеки є два нещасні випадки на виробництві за останній рік, що сталися з працівником  сільськогосподарського підприємства та закладу освіти, які взимку отримали тяжкі травми внаслідок падіння під час пересування. Причиною травмувань була особиста необережність потерпілих, порушення вимог інструкції з охорони праці. Слід пам’ятати про основні правила пересування в зимовий період, коли існує  імовірність падіння:              

-пересуватися не поспішаючи по пішохідним доріжкам;

- вдягати зручне взуття на низькому каблуці та неслизькій підошві;

- бути уважним під час переходу проїжджої частини дороги та пересування по східцях;

 - ступати на всю підошву взуття, не підіймаючи високо ступні ніг;

- не переносити, по можливості, в руках важкі речі та не тримати руки в кишенях;

 - триматися подалі від будинків – ближче до середини тротуару з метою попередження травмування від падіння з даху снігу, бурульок.

Водіям транспортних засобів слід бути обачним, їхати з найменшою швидкістю та пам’ятати, що в ожеледицю значно збільшується гальмовий шлях автотранспорту.

Для збереження життя та здоровя працюючих необхідно спільні зусилля робото-давців у створенні безпечних умов праці та працівників, які повинні виконувати, вста-новленні вимоги безпеки.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови № 309  від 06 грудня 2022 року, 23 грудня 2022 року о 1000 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (пров. Олексія Припутня, 1 м. Гребінка) відбудеться засідання 28-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на послугу водопостачання кооперативу «Водник».

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на теплову енергію для ТОВ «Біоенергосила».

21 жовтня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна  – нежитлової будівлі з прибудовами за адресою: Полтавська обл., Лубенський (Гребінківський р-н, с. Сербинівка, вул. Вишнева, буд. 35в.

21 жовтня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі, клуб з підвалом за адресою: Полтавська обл., Лубенський (Гребінківський) р-н, с. Наталівка, вул. Вишнева, буд. 56.

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.427659 sec.)