Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…
Сьогодні з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні було проведено ряд заходів:
- покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, як борця за правду та свободу. На заході були присутні: секретар міської ради Людмила Цапенко, заступники міського голови Володимир Зінченко, Валерій Волошин, голова ветеранської організації Валентин Неруш, керівники відділів міської ради;
- в Гребінківській міській публічній бібліотеці відбулась презентація книжкової виставки-реквієму «Небесну сотню зорі освітили, щоби безсмертною лишалася в віках»;
- в бібліотечних закладах громади пройшли культурно-просвітницькі, виставкові тематичні заходи, поетичні години-реквієми;
- для учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Гребінківським міським будинком культури проведено виховний захід «Вас не забути і не стерти пам’ять…»;
- в Гребінківському міському краєзнавчому музеї - вечір спогадів про Героя України Андрія Черненка «Герої не вмирають!»
Герої не вмирають, поки живе пам ’ять про них! Вічна Слава Героям!