Шановні працівники позашкільних навчальних закладів!
Щиро вітаю Вас із Днем позашкілля!
Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя в сучасних умовах. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до вас біжать діти не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!
Дорогі працівники позашкільних закладів! Бажаю Вам на життєвому шляху тільки хороших людей, допитливих дітей, достойних умов праці, здоров’я міцного, миру на нашій землі!
З повагою
міський голова Віталій Колісніченко