19 жовтня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 34
візитів всього: 51230
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Гребінківська об'єднана громада вітала освітян з професійним святом
4 жовтня 2019 року 19:16

4 жовтня 2019 року у Гребінківській міській об'єднаній територіальній громаді відбулося святкування Дня працівників освіти.

На урочистості були запрошені педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. 

Учителів та вихователів зі святом привітали міський голова Колісніченко Віталій Іванович, начальник відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Радченко Леся Миколаївна, голова районного профспілкового комітету Дем'яненко Любов Іванівна.

З нагоди професійного свята були нагороджені  грошовими сертифікатами та цінними подарунками педагогічні працівники Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, які підготували учнів-переможців та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, учнів-переможців та призерів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів (обласний етап) з базових дисциплін за підтримки Міністерства освіти і науки Україні, Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів, конкурсів з базових дисциплін, спортивних змагань, переможців та призерів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та Всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань.

Педагогів привітали талановиті учні шкіл, вихованці дитячої музичної школи, закладу дошкільної осівти "Веселка", танцювальної студії "Максимум", Центру дитячої та юнацької творчості.

Сюрпризом для педагогів стали відеопривітання учнів закладів освіти, а також колишніх випускників шкіл, які виросли, роз'їхались по різних містах та країнах, але з вдячністю згадують своїх вчителів. Ці відео подарували усім  присутнім хвилюючі моменти та приємні спогади. 

Тож вітаємо усіх педагогічних працівників з професійним святом!


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.102917 sec.)