22 лютого 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 28
візитів всього: 62528
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
У Гребінківській об’єднаній громаді втілюють в життя Стратегію розвитку
4 жовтня 2019 року 08:21

3 жовтня 2019 року у залі засідань міської ради відбулося перше засідання комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ до 2028 року. На засідання запрошувалися члени даного комітету та представники місцевих засобів інформації.

Стратегія розвитку Гребінківської ОТГ була розроблена в рамках Проєкту «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам» Асоціації ОТГ, що реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Для розробки Стратегії було створено робочу групу, проводились опитування громади, різних вікових груп, бізнесу, керівників підприємств, установ та організацій, проводився аналіз анкетування, проводились постійно засідання робочої групи та громадські слухання. Все це робилося у відповідності до Методики та з метою залучення мешканців громади до процесу підготовки та написання самої Стратегії розвитку міської об’єднаної громади.

Після затвердження Стратегії розвитку залишилося саме важливе – впровадити її в життя. Тому з метою контролю за станом впровадження та підтримання актуальності Стратегії розвитку було створено та затверджено склад Комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади до 2028 року. Реалізація Стратегії передбачає три етапи, які визначаються відповідними планами реалізації: І етап - 2019-2021р.р.; ІІ етап - 2022-2024р.р.; ІІІ етап 2025 -2028 р.р.

Перше засідання даного комітету було проведено з метою здійснення моніторингу стану впровадження Стратегії, аналізу, що вже вдалося втілити в життя. Проаналізували стан виконання проєктів по кожному стратегічному напрямку, відмітивши, що за невеликий проміжок часу вже вдалося втілити деякі проєкти. Звичайно, багато роботи ще попереду і багато завдань, що потребують значних фінансових ресурсів.

Головна ціль Стратегії – розвиток громади, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, комфортні, безпечні умови проживання в громаді, а загалом - згуртована та успішна громада.

Нагадуємо, що План реалізації Стратегії розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019- 2021 роки затверджено рішенням 19 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 23.04.2019р. №671.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №37 від 14 лютого  2020 року, 27 лютого 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  31 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.137198 sec.)