19 жовтня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 32
візитів всього: 51229
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
У Гребінківській об’єднаній громаді втілюють в життя Стратегію розвитку
4 жовтня 2019 року 08:21

3 жовтня 2019 року у залі засідань міської ради відбулося перше засідання комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ до 2028 року. На засідання запрошувалися члени даного комітету та представники місцевих засобів інформації.

Стратегія розвитку Гребінківської ОТГ була розроблена в рамках Проєкту «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам» Асоціації ОТГ, що реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Для розробки Стратегії було створено робочу групу, проводились опитування громади, різних вікових груп, бізнесу, керівників підприємств, установ та організацій, проводився аналіз анкетування, проводились постійно засідання робочої групи та громадські слухання. Все це робилося у відповідності до Методики та з метою залучення мешканців громади до процесу підготовки та написання самої Стратегії розвитку міської об’єднаної громади.

Після затвердження Стратегії розвитку залишилося саме важливе – впровадити її в життя. Тому з метою контролю за станом впровадження та підтримання актуальності Стратегії розвитку було створено та затверджено склад Комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади до 2028 року. Реалізація Стратегії передбачає три етапи, які визначаються відповідними планами реалізації: І етап - 2019-2021р.р.; ІІ етап - 2022-2024р.р.; ІІІ етап 2025 -2028 р.р.

Перше засідання даного комітету було проведено з метою здійснення моніторингу стану впровадження Стратегії, аналізу, що вже вдалося втілити в життя. Проаналізували стан виконання проєктів по кожному стратегічному напрямку, відмітивши, що за невеликий проміжок часу вже вдалося втілити деякі проєкти. Звичайно, багато роботи ще попереду і багато завдань, що потребують значних фінансових ресурсів.

Головна ціль Стратегії – розвиток громади, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, комфортні, безпечні умови проживання в громаді, а загалом - згуртована та успішна громада.

Нагадуємо, що План реалізації Стратегії розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019- 2021 роки затверджено рішенням 19 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 23.04.2019р. №671.


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.115951 sec.)