19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новорічне привітання міського голови В.І. Колісніченка
31 грудня 2018 року 08:29

Шановні гребінківці!

 

Ось і пройшов ще один рік. Рік, що відходить у минуле, був для нас особливим. 2018 рік – це перший рік життя Гребінківської об’єднаної територіальної громади, яка утворилася у 2017 році в зв’язку з реформою, що відбувається в нашій державі, реформою децентралізації, передачі більше повноважень на місця. Рік становлення для нашої громади був складним та вирішальним, і все було вперше: і бюджет об’єднаної громади, і реформа освіти, і покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, і розробка стратегії розвитку, і соціальний захист, і благоустрій, і покращення зовнішнього освітлення, і розширення мережі водопостачання, і забезпечення функціонування 27 закладів соціально-культурної інфраструктури не лише міста, а й сільських населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаної громади. Крім того, з бюджету громади надавалась посильна фінансова підтримка у забезпеченні роботи закладів охорони здоров’я району: Центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також центру соціального обслуговування населення.

Ми набували нового життєвого досвіду, робили усе, аби наша громада була гарною та затишною як для своїх мешканців, так і для гостей.

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже у непростих фінансово-економічних, політичних і соціальних умовах, що склалися у нашій державі, нам вдалось успішно розв’язати низку важливих для громади питань, закласти у стратегічний план життєво важливі проекти для подальшого розвитку інфраструктури громади. Вірю, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим, буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

2018 рік запам’ятається нам багатьма важливими подіями та гідними здобутками. Гребінківська громада в черговий раз виявила свою згуртованість, патріотизм, мудрість. Нам вдалося залучити значні кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток громади, а також інфраструктурну субвенцію для придбання сучасної техніки – екскаватора.

Звичайно, що всі події які відбуваються в державі не оминають і нашу громаду. На превеликий жаль на сході України продовжується військове протистояння, тож зі словами великої вдячності хочу згадати земляків військовослужбовців, які сьогодні зі зброєю в руках боронять рідну землю, її цілісність та незалежність. І тим самим дають змогу тисячам родин мати новорічне свято. Звісно, всі не можуть воювати, хтось повинен і врожай збирати, навчати та виховувати дітей, забезпечувати економічний розвиток держави, але вистояти і перемогти зможемо тільки всі разом.

Дякую всім, хто своєю працею, талантом, мужністю та відвагою уславлював рідний край. Хочу сказати слова вдячності всім підприємцям, фермерам, працівникам залізничного транспорту, бюджетної сфери, інших підприємств і установ, які щоденною працею звеличують нашу громаду і цим самим наповнюють бюджет нашої громади. Сьогодні ми всі згуртовані над вирішенням цілого ряду нових проектів по розвитку спільної територіальної громади.

Новий рік - це свято, яке ми радісно чекаємо й зустрічаємо зі світлими почуттями й добрими сподіваннями. Тож маємо не лише зберегти досягнуте, але й докласти максимум зусиль, щоб наші сміливі плани й сподівання втілилися в життя.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усе, що ви загадаєте у новорічну ніч, якнайповніше реалізується й здійсниться вже у найближчому майбутньому.

Нехай Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки та впевненість у майбутньому! Нехай у Ваших душах не згасає віра у здійснення усіх найзаповітніших мрій, справдження добрих надій та прагнень!

Нехай принесе Новий рік у кожну сім`ю мир, здоров`я та благополуччя, спокій та добробут!

Нехай здоровими та щасливими будуть ваші діти та батьки!

Божого благословення вам, вашим сім’ям та родинам!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                            В. Колісніченко


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.103599 sec.)