26 червня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 7
візитів всього: 45292
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новорічне привітання міського голови В.І. Колісніченка
31 грудня 2018 року 08:29

Шановні гребінківці!

 

Ось і пройшов ще один рік. Рік, що відходить у минуле, був для нас особливим. 2018 рік – це перший рік життя Гребінківської об’єднаної територіальної громади, яка утворилася у 2017 році в зв’язку з реформою, що відбувається в нашій державі, реформою децентралізації, передачі більше повноважень на місця. Рік становлення для нашої громади був складним та вирішальним, і все було вперше: і бюджет об’єднаної громади, і реформа освіти, і покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, і розробка стратегії розвитку, і соціальний захист, і благоустрій, і покращення зовнішнього освітлення, і розширення мережі водопостачання, і забезпечення функціонування 27 закладів соціально-культурної інфраструктури не лише міста, а й сільських населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаної громади. Крім того, з бюджету громади надавалась посильна фінансова підтримка у забезпеченні роботи закладів охорони здоров’я району: Центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також центру соціального обслуговування населення.

Ми набували нового життєвого досвіду, робили усе, аби наша громада була гарною та затишною як для своїх мешканців, так і для гостей.

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже у непростих фінансово-економічних, політичних і соціальних умовах, що склалися у нашій державі, нам вдалось успішно розв’язати низку важливих для громади питань, закласти у стратегічний план життєво важливі проекти для подальшого розвитку інфраструктури громади. Вірю, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим, буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

2018 рік запам’ятається нам багатьма важливими подіями та гідними здобутками. Гребінківська громада в черговий раз виявила свою згуртованість, патріотизм, мудрість. Нам вдалося залучити значні кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток громади, а також інфраструктурну субвенцію для придбання сучасної техніки – екскаватора.

Звичайно, що всі події які відбуваються в державі не оминають і нашу громаду. На превеликий жаль на сході України продовжується військове протистояння, тож зі словами великої вдячності хочу згадати земляків військовослужбовців, які сьогодні зі зброєю в руках боронять рідну землю, її цілісність та незалежність. І тим самим дають змогу тисячам родин мати новорічне свято. Звісно, всі не можуть воювати, хтось повинен і врожай збирати, навчати та виховувати дітей, забезпечувати економічний розвиток держави, але вистояти і перемогти зможемо тільки всі разом.

Дякую всім, хто своєю працею, талантом, мужністю та відвагою уславлював рідний край. Хочу сказати слова вдячності всім підприємцям, фермерам, працівникам залізничного транспорту, бюджетної сфери, інших підприємств і установ, які щоденною працею звеличують нашу громаду і цим самим наповнюють бюджет нашої громади. Сьогодні ми всі згуртовані над вирішенням цілого ряду нових проектів по розвитку спільної територіальної громади.

Новий рік - це свято, яке ми радісно чекаємо й зустрічаємо зі світлими почуттями й добрими сподіваннями. Тож маємо не лише зберегти досягнуте, але й докласти максимум зусиль, щоб наші сміливі плани й сподівання втілилися в життя.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усе, що ви загадаєте у новорічну ніч, якнайповніше реалізується й здійсниться вже у найближчому майбутньому.

Нехай Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки та впевненість у майбутньому! Нехай у Ваших душах не згасає віра у здійснення усіх найзаповітніших мрій, справдження добрих надій та прагнень!

Нехай принесе Новий рік у кожну сім`ю мир, здоров`я та благополуччя, спокій та добробут!

Нехай здоровими та щасливими будуть ваші діти та батьки!

Божого благословення вам, вашим сім’ям та родинам!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                            В. Колісніченко


Анонси подій

30 червня з 20-00 години в парку міського Будинку культури розпочнуться святкові заходи, присвячені Дню молоді.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.107419 sec.)