19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новорічна казка
29 грудня 2018 року 12:17

28 грудня на сцені Гребінківського міського будинку культури відбулася цікава Новорічна казка-феєрія для дітей "Новорічні пригоди Котигорошка". Присутні дітки та їх батьки із захопленням поринули у казковий світ та активно допомагали відшукати Новорічну красуню - ялинку. Як завжди в казках, добро перемогло і свято продовжилося біля стрункої красуні в холі на другому поверсі МБК.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до створення святкового Новорічного настрою: зразковому хореографічному колективу "Забава" (керівник Оксана Лісова та Олег Літвяков), ансамблю народного танцю "Фантазія" (керівник Ірина Онищенко), згуртованому та професійному колективу міського будинку культури (Сергій Магазій, Леся Баранівська, Таня Худолій, Юрій Капелька, Таня Недогода, Микола Скрипниченко, Наталія Мехедова, Василь Вовк, увесь техперсонал МБК), окремий респект Даші Самойлович (оформлення сцени, фотозона), також подяка молодим акторам Лізі Комар та Олексію Гребенюку та провідному спеціалісту відділу культури і туризму Ірині Троцькій. Завдяки достатньому фінансуванню і підтримці міського голови Віталія Колісніченка, свято пройшло достойно і на високому професійному рівні.

Шановні Гребінківці, це все ми робимо для Вас.


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.110918 sec.)