26 червня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 7
візитів всього: 45292
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету
13 грудня 2018 року 12:56

11 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Члени виконкому заслухали Програму «Територіальна оборона» на 2018-2020 роки та прийняли рішення погодити та рекомендувати сесії міської ради затвердити на черговому засіданні.

З метою дотримання державної регуляторної політики та планування регуляторної діяльності на 2019 рік, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» члени виконкому розглянули питання «Про погодження Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Гребінківської міської ради на 2019 рік» та прийняли рішення: рекомендувати сесії Гребінківської міської ради затвердити План діяльності з підготовки регуляторних актів Гребінківської міської ради на 2019 рік.

Розглянувши питання «Про встановлення тарифу на послуги централізованого опалення, що надаються виробничим підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця», члени виконкому прийняли рішення: встановити тариф на послуги централізованого опалення, що надаються виробничим підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії:

- за 1 Гкал - 1616,22 грн.  (з податком на додану вартість).

Члени виконавчого комітету розглянули питання: про призначення помічника; про надання дозволу на переоформлення особового рахунку на квартиру; про надання дозволу на приватизацію квартири; про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку з добудовою та будівництво господарських будівель; про реєстрацію змін та доповнень до колективних договорів закладів дошкільної освіти «Веселка» та «Теремок» та прийняли відповідні рішення.

Розглянуто заяви ТОВ «Слобожанська фармацевтична компанія» та Полтавського обласного управління АТ «Ощадбанк» щодо розміщення інформаційних вивісок та прийнято рішення.

З наближенням новорічних та різдвяних свят члени виконкому прийняли рішення з питань «Про затвердження Плану заходів щодо організації та проведення новорічних та різдвяних свят» та «Про організацію сезонної роздрібної торгівлі ялинками (соснами) живими на території Гребінківської ОТГ у зимовий період».

Члени виконавчого комітету розглянули питання та прийняли рішення про затвердження зведеного кошторисного розрахунку:

-  вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт фасаду житлового будинку по вул. Незалежності, 8 в м. Гребінка»;

-  на поточний ремонт водопровідної мережі по вулиці Городищенська в м. Гребінка Полтавської області;

-  на поточний ремонт водопровідної мережі по вулиці Героїв України, 8-Б в м. Гребінка Полтавської області;

-  на поточний ремонт водопровідної мережі ЗДО «Веселка» в м. Гребінка Полтавської області;

-  на поточний ремонт мережі системи теплопостачання по вулиці Незалежності, 11-А в м. Гребінка Полтавської області;

- на поточний ремонт, заміна засувок в мережі системи теплопостачання опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 по вулиці Магістральна в м.Гребінка Полтавської області;

- на поточний ремонт каналізаційної мережі в ЗДО «Теремок» в м. Гребінка Полтавської області;

-  на поточний ремонт каналізаційної мережі в ЗДО «Струмочок» в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області;

- на технічне обслуговування та утримання в належному стані системи вуличного освітлення по вулиці Незалежності в м. Гребінка Полтавської області;

- на технічне обслуговування та утримання в належному стані системи вуличного освітлення по вулиці Є. Гребінки в м. Гребінка Полтавської області;

- на технічне обслуговування та утримання в належному стані системи вуличного освітлення по вулиці Історична в м. Гребінка Полтавської області;

- на технічне обслуговування та утримання в належному стані системи вуличного освітлення по вулиці Ватутіна в м. Гребінка Полтавської області.


Анонси подій

30 червня з 20-00 години в парку міського Будинку культури розпочнуться святкові заходи, присвячені Дню молоді.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.082452 sec.)