25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 63
візитів сьогодні: 145
візитів всього: 92134
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Наші юні спортсмени перемагають у чемпіонаті України
23 листопада 2017 року 06:27

Вже два роки поспіль на території міста діють декілька міських програм з розвитку спорту, серед них програма «Підтримки і розвитку настільного тенісу». За рахунок коштів програми утримується тренер клубу настільного тенісу, який діє при Спорткомплексі, придбані професійні тенісні столи, учасники клубу- учнівська молодь та діти мають можливість за рахунок програми виїздити на змагання в різні куточки України. Відповідно до міської програми Підтримки обдарованої молоді, за високі досягнення в спорті вихованець клубу О. Барабаш, починаючи з 01.09.2017 року, отримує щомісячну стипендію в розмірі 500 грн.

З 15 по 19 листопада вихованці КНТ «Успішна молодь» брали участь у І турі Клубного Чемпіонату України сезону 2017-2018 рр. «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші, який проходив у Львові. Наш Клуб представляли: Барабаш О., Жила Р., Довбиш Д., Прогрущенко А., Чумарна С., Пелих Ю. За результатами І туру змагань в запеклій боротьбі команда КНТ «Успішна молодь» м. Гребінка – ДЮСШ м. Рогатин у складі Барабаша О.(м. Гребінка), Третяка М. (м. Рогатин), Жили Р.(м. Гребінка) здобула І місце з 28 заявлених команд. Дівчата, на цих змаганнях, брали участь двома командами. Команда «Полтавчанка»: у складі Чумарної С. ( м. Гребінка) та Маховської С.( м. Кременчук) вибороли 9 місце; команда КНТ «Успішна молодь» у складі: Прогрущенко А. (м. Гребінка)та Пелих Ю. (м. Гребінка) вибороли 13 місце, з 24 заявлених команд. На цих змаганнях Довбиш Д. представляв команду «River soft» м. Кременчук, яка посіла 21 місце. Дякую юним спортсменам за відмінне ставлення до тренувань та за високі спортивні досягнення. Бажаємо всім перемог і у наступних двох турах змагань.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.188689 sec.)