25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 67
візитів сьогодні: 127
візитів всього: 92119
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Долучаємось до "Маршрутів успіху"
20 листопада 2017 року 23:46
   17 листопада 2017 року міський голова Віталій Колісніченко взяв участь в навчальному семінарі в рамках програми «Маршрути успіху» на тему «Реалізація проектів та програм Глобинської міської ОТГ». «Маршрут успіху» – це програма в рамках проекту ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Його мета – вивчення та впровадження досвіду успішних ОТГ України .
   У навчальному семінарі взяли участь представники місцевого самоврядування Полтавщини: міські, сільські, селищні голови, їх заступники та секретарі рад. Основною метою проведення цього навчання було ознайомлення із  досягненнями створеної у числі перших ОТГ України - Глобинської ОТГ, яка демонструє успішну динаміку розвитку.
   Присутніх привітали  Глобинський міський голова Джусь Станіслав Васильович, виконавчий директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик .
   Не дивно, що в учасників навчального семінару виникло чимало питань. Найбільше цікавилися вирішенням проблеми транспортного забезпечення, створенням програми соціального захисту, формуванням і фінансуванням первинної ланки медичної допомоги, управлінням освітою, основними джерелами наповнення та основними видатки, залученням інвестицій тощо.
   Для гостей господарі провели оглядову екскурсію містом та ознайомили з роботою  найпотужніших підприємств  Глобинської ОТГ.

Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.195501 sec.)