25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 60
візитів сьогодні: 140
візитів всього: 92129
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулась 22 позачергова сесія міської ради сьомого скликання
12 листопада 2017 року 20:37

У вівторок, 7 листопада, відбулася остання позачергова двадцять друга сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання. засідання провів міський голова Віталій Колісніченко. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати міської ради, начальники відділів міської ради, працівники виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання міський голова привітав депутата Деркача Дмитра Олеговича, який протягом тривалого часу виконував завдання із захисту Батьківщини на сході, висловив слова подяки за внесок у справу захисту територіальної цілісності України.

Як і завжди, всі питання порядку денного сесії були опрацьовані у депутатських комісіях. Тож голосували за більшість з них без обговорень. Традиційно депутати заслухали інформацію про виконання бюджету міста за 10 місяців та внесли зміни до  бюджету міста  на 2017 рік. За підсумками 10 місяців 2017 року бюджет міста виконано на 112,5%, перевиконання склало  1 601 859 грн., і це дало змогу збільшити видатки на реалізацію міських Програм: Прграми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік, виділивши кошти  на придбання новорічних дитячих подарунків для дітей учасників АТО, дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади; на співфінансування водогонів на Деповському селищі, капітальний ремонт центральних тепломереж міста, заміну покрівлі багатоквартирних будинків, заміну вікон на сходових клітинах в багатоквартирних будинках, влаштування тротуарної плитки, на облаштування дитячих, спортивних майданчиків;    Програми покращення благоустрою м. Гребінка на 2017 рік; Програми соціального захисту окремих категорій населення міста на 2017 рік; Програми організації громадських оплачуваних робіт у м. Гребінка на 2017 рік; Програми розвитку футболу в місті на 2017 рік; Програми розвитку та популяризації настільного тенісу в місті гребінка на 2017 рік.

Депутати затвердили проект рішення міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Гребінка на 2018 рік», затвердили розпорядження міського голови, прийняті в міжсесійний період: про внесення змін до бюджету міста на 2017 рік, про надання матеріальної допомоги відповідно до міської  Програми соціального захисту окремих незахищених  категорій населення міста на 2017 рік, про надання матеріальної допомоги відповідно до міської Програми підтримки військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО та членів їх сімей на 2017 рік.

На засіданні депутатами було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань: про надання дозволу громадянам та юридичним особам на виготовлення документації із землеустрою,  передачу земельних ділянок у власність та інші питання.

Депутати розглянули всі заплановані питання, винесені на сесію.

Після розгляду всіх питань міський голова Колісніченко В.І. звернувся до присутніх з заключним словом. Сказав, що це остання сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання, відбулися перші вибори до Гребінківської об’єднаної територіальної громади, тому невдовзі розпочне роботу новий депутатський  склад. Віталій Іванович нагадав усім депутатам про важливість виконаної роботи, подякував усім  за плідну співпрацю, побажав мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у справах.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.183607 sec.)