13 квітня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 40
візитів сьогодні: 360
візитів всього: 128791
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
У Полтавській області планують придбати ще 18 нових шкільних автобусів за 33,5 млн. грн., один з них - для Гребінківської громади
2 квітня 2021 року 19:34

У Полтавській області за 33,5 млн. грн. планують придбати для 14-ти громад 18 нових шкільних автобусів, один з яких буде пристосований для візків.

24 березня Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавської облради оголосив тендер на поставку 18 спеціалізованих шкільних автобусів. Один з них буде пристосований для перевезення школярів на інвалідних візках. Очікувану вартість машин оцінили у 33,6 млн. грн. Про це стало відомо з порталу Prozorro. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-24-004682-c)

Відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, придбані автобуси будуть призначені для 18 закладів у 14-ти громадах.

Назва закладу

Адреса

К-ть

Автобуси спеціалізовані шкільні

Миргородська ЗОШ №9 ім. І.А. Зубковського

вул. Перемоги, 11, м. Миргород

1

Глобинська гімназія №1 ім. В.Є. Курченка

вул. Центральна, 240, м. Глобине

1

Веприцький заклад ЗСО ім. С.Т. Васюти

вул. Васюти, 57, с. Веприк, Великобудищанська громада

2

Сватківський заклад ЗСО

вул. Шкільна, 1, с. Сватки, Краснолуцька громада

1

Пирятинський ліцей

вул. Визволення, 2 а, м. Пирятин

2

Кобеляцький ліцей №2 ім.О. Гончара

вул. Шевченка, 34/37, м. Кобеляки

1

Кобеляцький ліцей №1

вул. Шкільна, 1/28, м. Кобеляки

1

Засульський ліцей

вул. Молодіжна, 81а, с. Засулля, Лубенська громада

1

Семенівський НВК №1 ім.М.М. Хорунжого

вул. Шевченка, 15, смт. Семенівка

1

Опішнянський опорний заклад ЗСО

вул. Соборна, 18, смт. Опішня

1

Покровський опорний ЗСО

вул. Освітянська, 27, селище Покровське, Полтавський район

1

Гоголівська ЗОШ

вул. С. Горєва, 12, смт. Гоголеве

1

Нехворощанський заклад ЗСО

вул. Центральна, 36-а, с. Нехвороща

1

Хомутецька гімназія

вул. Шевченка, 7, с. Хомутець, Миргородська громада

1

Зіньківська спеціалізована школа №1

вул. Соборності, 62, м. Зіньків

1

Автобуси спеціалізовані шкільні з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування

Гребінківська ЗОШ №4

вул. Магістральна, 120, м. Гребінка

1

 

За умовами тендера, усі автомобілі мають бути новими (не раніше 2019 року випуску), обладнанні не менше, ніж 25 місцями для пасажирів, мати дизельні двигуни, механічну коробку передач та бути пофарбованими у жовтий колір.

Подавати пропозиції по цій закупівлі потенційні учасники можуть до 27 квітня. 2 червня буде проведений аукціон, який визначить найвигідніші пропозиції. Переможець, з яким укладуть договір, повинен буде поставити автобуси до 30 липня.

Під час презентації 7-річної Стратегії розвитку Полтавської області Олег Синєгубов заявив, що до 2027 року планується закупити 70 шкільних автобусів.

 

За матеріалами інтернет-видання "Полтавщина"

 


Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про реорганізацію, ліквідацію закладів освіти Гребінківської міської ради».

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.224718 sec.)