24 листопада 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 100
візитів сьогодні: 172
візитів всього: 102077
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підведено підсумки огляду-конкурсу на кращий благоустрій
29 липня 2020 року 16:18

27 липня стали відомі імена переможців щорічного конкурсу - огляду на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, який традиційно щороку за ініціативи міської ради відбувається перед святкуванням Дня міста. Конкурс на кращий благоустрій території – це гарна можливість реалізувати власні таланти та уподобання, а також змінити Гребінку на краще. Приємно, що людям стає не лише цікаво озеленити, уквітчати газон чи територію довкола установи, але й подбати про охайні бордюри, тротуарне покриття тощо.

Цього року конкурс - огляд проходив з 15 червня по 15 липня. В конкурсі взяли участь 14 учасників. Члени комісії відвідали кожну садибу конкурсантів, прибудинкову територію багатоквартирних будинків, території установ та організацій, звертали увагу на естетику оформлення прилеглої території, оригінальність облаштування квітників і клумб.

Визначити найкращих було завдання не з легких. Адже кожний з об’єктів, представлених на конкурс, відрізнявся неповторністю квіткових композицій, елементів благоустрою,  демонстрував надзвичайно шанобливе ставлення та любов мешканців до місця, в якому вони проживають та працюють. Дбаючи про добробут та благоустрій гребінківці власними руками створюють справжні куточки краси та затишку поблизу адмінбудівлі, на закріплених територіях, формуючи  привабливе обличчя нашого міста.

Господарі приватного сектору прикрасили свої домоволодіння  різноманітними елементами декору: фігурками тварин, птахів, казкових героїв, декоративними міні-водоймами, альтанками і різнобарвними квітниками.

Після підрахунку балів та довгих обговорень були виділені найкращі серед учасників і визначені переможці конкурсу на найкращий благоустрій території.

  В номінації на звання «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків:

I місце – будинок 8, вулиця Героїв України, грошова винагорода в розмірі 15 000 грн

II місце – будинок 73, вулиця Шевченка, грошова винагорода в розмірі 10 000 грн;

II місце – будинок 6, вулиця Полтавська, грошова винагорода в розмірі 10 000 грн;

 

II місце – будинок 16, вулиця Локомотивна, грошова винагорода в розмірі 10 000 грн;

III місце – будинок 11А, вулиця Свободи, грошова винагорода в розмірі 5 000 грн.;

III місце – будинок 18, вулиця Локомотивна, грошова винагорода в розмірі 5 000 грн.

В номінації на звання «Кращий благоустрій прилеглої території»

серед підприємств, установ та організацій:

I місце – Релігійна громада Георгіївської Української православної церкви, грошова винагорода в розмірі 10 000 грн;

II місце – Комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», грошова винагорода в розмірі 5 000 грн;

II місце – Гребінківський районний суд Полтавської області, грошова винагорода в розмірі 5 000 грн;

III місце – Опорний заклад Гребінківська ЗОШ I-III ступенів № 4, грошова винагорода в розмірі 3 000 грн;

III місце –Гребінківська дитяча музична школа, грошова винагорода в розмірі 3 000 грн.

В номінації «Кращий благоустрій будинків приватного сектору»:

I місце – Леонова Валентина Володимирівна, домоволодіння по вулиці Городищенська № 121, грошова винагорода в розмірі 3 000 грн;

II місце – Затула Віталій Олексійович домоволодіння по вулиці Чернишевського № 37, грошова винагорода в розмірі 2 000 грн.;

III місце – Супрун Галина Петрівна домоволодіння по вулиці Садова № 12, грошова винагорода в розмірі 1 000 грн.

«Краща клумба на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади»

На цю номінацію не надійшло жодної заяви, але мешканки міста Мандзюк Людмила Сергіївна, Молчанова Галина Миколаївна та Скуйбіда Надія Петрівна із власної ініціативи створили гарну клумбу по вулиці Городищенська та доглядають за нею. За ініціативи працівників Гребінківського комбінату комунальних підприємств та небайдужих жителів міста, там де  недобросовісні мешканці викидали сміття, були висаджені квіти. За одним із таких квітників по вулиці Миру доглядає Кротова Тетяна Володимирівна.

Комісія вирішила: нагородити ініціаторів благоустрою міста, які доглядають та підтримують порядок на клумбах:

Мандзюк Люмилу Сергіївну, грошова винагорода  в розмірі 1 000 грн;

Молчанову Галину Миколаївну, грошова винагорода  в розмірі 1 000  грн;

Скуйбіду Надію Петрівну, грошова винагорода в розмірі 1 000 грн;

Кротову Тетяну Володимирівну, грошова винагорода в розмірі 500 грн.

Вітаємо переможців!

Щиро вдячні небайдужим гребінківцям, які приводять територію біля своїх житлових будинків, підприємств, установ та організацій до ладу, проявляючи багато фантазії та любові під час створення квіткових композицій, елементів благоустрою.

Прийміть найщиріші побажання: нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожній оселі, у кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Нехай кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра і процвітання, оточувати себе і навколишніх добром і взаємоповагою, підтримувати один одного, допомагати тим, хто цього потребує!


Актуально

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури земельних торгів у формі аукціону згідно рішення 40 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання  від 10.11.2020р. №1384.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.202044 sec.)