24 листопада 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 63
візитів сьогодні: 155
візитів всього: 102063
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки щотижневої апаратної наради
28 липня 2020 року 22:16

На традиційній апаратній нараді підвели підсумки виконання завдань, запланованих минулого тижня, погодили плани роботи на поточний тиждень та обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади.

Триває розробка Генерального плану м.Гребінка. Завершено топографічну зйомку території, яка стане основою для розробки генплану. Роботи по розробці Генерального плану планують завершити до кінця року.

Визначено переможців конкурсу на кращий благоустрій. Найкращими стали: будинок №8 по вул.Героїв України у номінації «Кращий двір»; будинок №121 по вул. Городищенській Леонової Валентини у номінації «Кращий благоустрій будинків приватного сектору»; Релігійна громада Георгіївської православної церкви у номінації «Кращий благоустрій прилеглої території». Фотозвіт та детальну інформацію про всіх призерів конкурсу на кращий благоустрій буде розміщено на нашому офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах. Слідкуйте за новинами.

Триває підготовка до онлайн-святкування Дня міста. Проводиться конкурс кращих фото та відеоробіт про Гребінку. 16 учасників подали свої фотороботи та 3 учасники відеоролики. Визначать переможців онлайн-голосуванням на офіційному сайті міської ради, яке триватиме до 30 липня включно. Також 31 липня на сторінці Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади у соціальній мережі Facebook відбудеться квест–конкурс «Гребінка – це моє місто». Реєстрація учасників з 9.00 до 9.45. Початок онлайн-квесту о 10.00.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Актуально

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури земельних торгів у формі аукціону згідно рішення 40 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання  від 10.11.2020р. №1384.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.208292 sec.)