11 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 23
переглядів: 79
візитів сьогодні: 89
візитів всього: 84524
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад
27 липня 2020 року 22:13

21 липня 2020 року під головуванням голови конкурсної комісії Володимира Зінченка відбувся конкурс на заміщення вакантних посад: начальника та головного спеціаліста відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу розміщено на офіційному сайті Гребінківської міської ради та газеті «Гребінчин край».

Конкурсна комісія розглянула заяви зі всіма матеріалами для участі у конкурсі від  учасників – Пляшечника Олександра Миколайовича та Савенко Світлани Володимирівни. Конкурсанти були  допущені до участі у конкурсі, склали іспит та пройшли  співбесіду на знання законодавства України, після чого за результатами іспиту та співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення: рекомендувати міському голові призначити на посаду начальника  відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради  кандидата Пляшечника Олександра Миколайовича, який став переможцем конкурсу та на посаду головного спеціаліста відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради Савенко Світлану Володимирівну, яка  стала переможцем конкурсу.

Конкурс був проведений з дотриманням Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Гребінківської міської ради, затверджених розпорядженням міського голови від 19 серпня 2019 року №117-К. 


Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.163771 sec.)