11 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 145
візитів сьогодні: 89
візитів всього: 84524
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулася 36 чергова сесія Гребінківської міської ради
24 липня 2020 року 21:59

23 липня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії міської ради. Під час засідання депутати розглянули 31 питання порядку денного.

Рішенням сесії затверджено звіт про виконання бюджету Гребінківської ОТГ за перше півріччя 2020 року. До бюджету надійшло доходів, із врахуванням міжбюджетних трансфертів, в сумі 55 млн. 282,9 тис. грн, при плані 57 млн. 159,9 тис. грн, план виконано на 96,7%, або надійшло менше від плану 1 млн. 877 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження зменшились на 5 млн. 16,7 тис. грн. Бюджет Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконано у сумі 38 млн. 348,3 тис. грн, що на 1 млн. 641,6 тис. грн, або на 4% менше планових показників. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшилось на 1 млн. 442,5 тис. грн. На жаль, коронавірус – це неабияка небезпека не лише здоров’ю та життю людей, а й велика загроза фінансовій спроможності органів місцевого самоврядування.

Основним джерелом наповнення бюджету Гребінківської об’єднаної громади по загальному фонду є податок на доходи фізичних осіб. Питома вага надходжень податку в загальному фонді доходів становить 68,8%. Фактично надійшло 26 млн. 30,6 тис. грн. Місцевих податків надійшло 9 млн. 582,9 тис. грн. Більш детально із звітом про виконання бюджету можна ознайомитися у розділі документи.

Також депутати внесли зміни до Бюджету та Програм Гребінківської об’єднаної громади на 2020 рік. Зокрема 105 тис. грн. направлено на придбання фотоапарату і ноутбуку для монтажу відеоматеріалів та вентиляторів для освітніх закладів громади.

Крім того, рішеннями сесії надано дозволи на розробку та затверджено документації із землеустрою.

У різному розглянули питання про платні послуги у Гребінківському Центрі ПМСД та Гребінківській ЦРЛ. В тому числі плату за клінічні аналізи для пацієнтів, що мають направлення від сімейного лікаря, а також для дітей шкільного віку, що проходять медичні огляди. Гребінківська міська рада направляла листи до засновників даних медичних закладів Гребінківської районної ради та Гребінківської РДА. З відповідями на ці листи ознайомили депутатів міської ради. Запрошені на сесію директори медичних комунальних закладів Віктор Кривошея та Сергій Литвинеко, а також голова Гребінківської РДА Олександр Князєв надали роз’яснення та відповіді на запитання від депутатів та міського голови Віталія Колісніченка. Зокрема Сергій Литвиненко пояснив, що у Центрі ПМСД проводяться експрес-тести, вартість яких не відшкодовується Національною службою здоров’я України. Тому для закупівлі реактивів та витратних матеріалів встановлені благодійні внески. Розмір благодійних внесків встановлюється самим закладом з розрахунку матеріальної компенсації за надані послуги.

Директор Гребінківської ЦРЛ Віктор Кривошея зазначив, що для осіб, які уклали декларацію з сімейним лікарем безкоштовно проводять наступні лабораторні обстеження:

- Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

- Загальний аналіз сечі.

- Глюкоза крові.

- Загальний холестерин.

- Вимірювання артеріального тиску.

- Електрокардіограма.

- Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.

- Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Крім того у Гребінківській ЦРЛ проводяться лабораторні та діагностичні обстеження на платній основі. Рішенням 31–  сесії Гребінківської районної ради затверджено Положення про платні медичні послуги КНП Гребінківська ЦРЛ, а тарифи встановлені та затверджені наказом директора медичного закладу.

Міський голова Віталій Колісніченко запропонував директорам медичних закладів чітко інформувати пацієнтів, які послуги вони можуть отримати безкоштовно, а які на платній основі і інформацію про це розмістити у Центрі ПМСД та Гребінківські районній лікарні. Також пояснювати людям як проходить медична реформа на практиці, бо з одного боку ми чуємо, що гроші ходять за пацієнтом, а з іншого медичні заклади не можуть нормально функціонувати без допомоги з бюджету об’єднаної громади, який повинен фінансувати освіту, інфраструктуру, комунальну та соціальну сферу громади.

Депутати підняли питання зі зміни графіку вивезення ТПВ із приватного сектору Гребінківським КПП. Після обговорення даного питання міський голова Віталій Колісніченко дав доручення начальнику Гребінківського ККП вивчити можливість вивозу ТПВ з приватного сектору 1 раз на тиждень.

На цьому пленарне засідання 36 сесії було закрито.


Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.161797 sec.)