11 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 60
візитів всього: 84517
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних комісій міської ради
22 липня 2020 року 21:00

21 липня 2020 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних комісій Гребінківської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг. 

На порядок денний було винесено ряд питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто проєкти рішень питань, які будуть винесені на розгляд 36 сесії Гребінківської міської ради VІІ скликання, яка відбудеться 23 липня 2020 року, та рекомендовано сесії прийняти відповідні рішення з питань: про внесення змін до рішення 27 сесії Гребінківської міської ради від 21.11.2019 №863 «Про організацію місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області» (зі змінами); про внесення змін до Програм Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про виконання бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2020 року; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до Програм Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 27.02.2020 р. №1071 «Про врегулювання питання управління багатоквартирними будинками та їх обслуговування у Гребінківській міській об’єднаній територіальній громаді»; про ініціативу щодо передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області цілісного майнового комплексу комунального закладу «Спортивний комплекс м. Гребінка».

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання: про внесення змін до Переліку виборчих дільниць, утворених на постійній основі (зміна (уточнення) назв установ, організацій, підприємств); про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади; про затвердження Положення про проведення квест-конкурсу «Гребінка – це моє місто»; про затвердження контингенту учнів Гребінківської дитячої музичної школи Гребінківської міської ради на 2020-2021 роки; про затвердження Положення про встановлення розміру плати за навчання у Гребінківській дитячий музичній школі Гребінківської міської ради на 2020-2021 навчальний рік.

Розглянуто питання про затвердження зведених кошторисних розрахунків. Традиційно розглянуто заяви жителів громади та юридичних осіб.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.295531 sec.)