5 червня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 76
візитів сьогодні: 317
візитів всього: 74230
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки 34 сесії Гребінківської міської ради
21 травня 2020 року 14:52

20 травня 2020 року відбулося чергове 34 засідання міської ради. Задля дотримання карантинних заходів, засідання відбулося у міському будинку культури. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів. Провела пленарне засідання секретар міської ради Людмила Цапенко. Розглянули 24 питання порядку денного.

Спочатку затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської ОТГ, прийнятих у міжсесійний період. Далі затвердили ряд змін до Програм та бюджету Гребінківської ОТГ. Зокрема в рамках Програми сприяння організації цивільного захисту населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік збільшено фінансування для оплати заохочувальних виплат працівникам Гребінківського ККП, що були задіяні в профілактичних заходів запобігання поширення COVID-19, а також з бюджету об’єднаної громади передано 56 тис. гривень КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» для придбання медикаментів, перев’язувальних матеріалів та обладнання.

На жаль, коронавірус – це неабияка небезпека не лише здоров’ю та життю людей, а й велика загроза фінансовій спроможності органів місцевого самоврядування. Начальник фінансового відділу Наталія Бондаренко поінформувала депутатів про стан виконання бюджету об’єднаної громади. Станом на 1 травня бюджет виконано на 99%. Через зменшення надходжень від плати за землю та податку на доходи фізичних осіб бюджет Гребінківської ОТГ недоотримав близько 1 мільйона 500 тисяч гривень.

Також депутати розглянули проекти рішень міської ради про встановлення місцевих податків і зборів на території Гребінківської ОТГ на 2021 рік.

Крім того, затвердили в новій редакції Положення про грошові винагороди педагогічним працівникам, учням переможцям та призерам. Тепер грошові винагороди зможуть отримати переможці та призерам спортивних змагань Міжнародного та Всеукраїнських рівнів, як в індивідуальному заліку так і в командних змаганнях в наступних розмірах:

I місце – 1000 гривень;

II місце – 700 гривень;

III місце – 400 гривень.

Зокрема по 1 тисячі гривень отримають вихованки Гребінківською ДЮСШ, що стали чемпіонками України з футзалу.

Наостанок розглянули ряд питань про надання дозволів на розробку документації із землеустрою та про затвердження документацій із землеустрою та інші земельні питання та прийняли відповідні рішення. У різному обговорили роботи з благоустрою та озелененню, які проводяться Гребінківським ККП та небайдужими мешканцями громади. Дуже приємно, що у нашій об’єднаній громаді є ініціативні мешканці, які долучаються до озеленення рідного міста.


Анонси подій

10 червня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

21 травня 2020 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м. Гребінка Полтавської області.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

16 квітня 2020 року

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєктів рішень Гребінківської міської ради...

16 квітня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинський та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради розробляються проект «Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області для визначення можливості реконструкції елеватору» та  проект «Детальний план території земельної ділянки по вул.Свободи,89 в м. Гребінка Полтавської області».

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1068 щодо розробки детального плану...

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №39-K від 02.03.2020р.).

 

ПРИЗУПИНЕНО (Розпорядження міського голови №63-K від 18.03.2020р.).

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.144829 sec.)