17 серпня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 192
візитів сьогодні: 52
візитів всього: 30757
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Останні новини
16 серпня 2018 року

15 серпня 2018 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії Гребінківської міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

16 серпня 2018 року

В ході підготовки до чергової 10 сесії пройшли засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд 10 сесії міської ради. 15 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування.

15 серпня 2018 року

15 серпня в Гребінківському народному краєзнавчому музеї відбувся захід до 27-ої річниці Незалежності України. Гостями «Гребінчиної світлиці» були аматори сцени Мар’янівського сільського будинку культури, фольклорний гурт «Солоспів» (керівник Тетяна Ігнатович), виконуючий обов’язки сільського старости Малярик І.П.

15 серпня 2018 року

14 серпня 2018 року під головуванням міського голови В. Колісніченка відбулася апаратна нарада з начальниками відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та в.о. старост. Учасники наради обговорили наступні питання: встановлення лічильників для обліку теплової енергії у багатоквартирних будинках; облаштування спортивного майданчика на території ЗОШ І-ІІІ ст. №4; підведення підсумків засідання опікунської ради; підготовка до чергової 10 сесії Гребінківської міської ради; грейдерування вулиць із ґрунтовим покриттям; боротьбу з бур’янами; ліквідація аварійного прориву водогону та ін.

14 серпня 2018 року

14 серпня 2018 року Гребінківську ОТГ відвідали Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук та Народний депутат Євген Дейдей. Міський голова Віталій Колісніченко обговорив з Народними депутатами найболючіші питання Гребінківської ОТГ.

Насамперед мова зайшла про стан доріг не тільки в населених пунктах об’єднаної громади, а й усього Гребінківського району.

12 серпня 2018 року

Шановні будівельники!

 

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем будівельника. За моїм великим переконанням, це свято виходить далеко за межі професійного, адже разом із вами його відзначають представники всієї будівельної спільноти: архітектори, проектувальники, будівельники, дизайнери і всі ті, хто пов'язаний з будівельним комплексом. Те, що створено вашими руками, робить людей щасливими, життя - комфортним і різноманітним.

В день свята від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, достатку і родинного тепла. Нехай ваші діти і онуки ростуть щасливими під мирним небом України!

 

З повагою,

Міський голова                                                            В.Колісніченко

12 серпня 2018 року

Шановні працівники ветеринарної медицини!

 

Щиро вітаю вас усіх з професійним святом!

Люди, які працюють у цій галузі медицини, прийшли сюди за покликанням і віддані своїй непростій справі.

З нагоди професійного свята висловлюю найщиріші слова подяки всім працівникам ветеринарної медицини, які своєчасно забезпечують профілактику, діагностику та лікування тварин.

Спасибі за сумлінну працю і високу майстерність. Нехай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею!

 

З повагою,

Міський голова                                                            В. Колісніченко

10 серпня 2018 року

10 серпня 2018 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії Гребінківської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

Під час засідання члени виконкому та постійної комісії розглянули питання, які будуть винесені на розгляд 10 сесії Гребінківськокї міської ради 7 скликання.

8 серпня 2018 року

06 серпня 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу освіти виконавчого комітету міської ради.

За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду начальника відділу освіти виконавчого комітету міської ради:

- МОРОЗА ВІТАЛІЯ ПАВЛОВИЧА.

7 серпня 2018 року

7 серпня 2018 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася апаратна нарада з начальниками відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та в.о. старост. На початку наради Віталій Іванович звернувся зі словами вдячності до всіх, хто приклав зусилля для проведення масових заходів до Дня міста. Далі присутні приступили до вивчення та обговорення нагальних питань життєдіяльності громади. Зокрема йшлося про капітальний ремонт тротуарів, встановлення теплових лічильників у багатоквартирних будинках, поповнення реєстру територіальної громади, боротьбу з бур’янами та ін.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №244 від 01 серпня 2018 року, 17 серпня 2018 року о 1000 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 10 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

ОКВПТГ"Лубнитеплоенерго" повідомляє про початок робіт з встановлення засобів комерційного обліку теплової енергії.

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.173362 sec.)