13 квітня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 265
візитів сьогодні: 346
візитів всього: 128782
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА ГРЕБІНКА ГРЕБІНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ

 

1. Повна назва документа державного планування:

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА ГРЕБІНКА ГРЕБІНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Мета проекту «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» – визначити стратегію містобудівного розвитку міста, умови формування комфортного середовища життєдіяльності населення на найближчу і віддалену перспективу.

Враховуючи наявні ресурси проектних територій відповідно до проектних рішень генерального плану та плану зонування міста Гребінка на 20 років було визначено декілька стратегічних напрямків подальшого розвитку проектних територій: виробничий, сільськогосподарський, рекреаційний, екологічної безпеки та соціального розвитку. Дані напрямки сприятимуть зростанню промислового та сільськогосподарського виробництва на основі його інноваційно – інвестиційної складової, залучення та активізація стимулів зняття гостроти проблеми зайнятості та якісного розвитку соціальної інфраструктури, створення умов по підвищенню рівня життя населення.

Забезпечення стратегії розвитку відбудеться за рахунок ефективного використання наявних ресурсів в проектних межах населеного пункту.

 

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Гребінківська міська рада Гребінківського району Полтавської області, 37400 Полтавська обл., м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35, тел. +380535991267, е-mail:grebinka16-rada@ukr.net

 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Гребінківської міської ради (www.hrebinka.org.ua) 03.12.2020, строк громадського обговорення - з 07.12.2020 по 05.01.2021 (30 календарних днів);

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): надання письмових зауважень та пропозицій до виконавчого комітету Гребінківської міської ради за адресою: 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Полтавська область, та на електронну адресу: grebinka16-rada@ukr.net, тел.: (05359) 91251;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 23.12.2020 о 13-00 в приміщенні міського Будинку культури з урахуванням карантинних обмежень;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради, адреса: 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35; м. Гребінка, Полтавська область, електронна адреса: grebinka16-rada@ukr.net, тел.: (05359) 91251.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради, адреса: 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Полтавська область, електронна адреса: grebinka16-rada@ukr.net, тел.: (05359) 91251; відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради  (Полтавська область, м. Гребінкавул. Ярослава Мудрого, 35).

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерству енергетики та захисту довкілля України (mern.gov.ua), Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (www/eco-poltava.gov.ua).

Дата оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – 07.12.2020 року на офіційному веб-сайті Гребінківської міської ради (http://www.hrebinka.org.ua/).

 

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не потрібно.

Строки подання зауважень та пропозицій: до 05.01.2021 включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.


Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про реорганізацію, ліквідацію закладів освіти Гребінківської міської ради».

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (1.041331 sec.)