5 червня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 23
візитів сьогодні: 328
візитів всього: 74238
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
16 квітня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

містобудівної документації Детального плану території,

обмеженої провулком Пирятинський та залізничними коліями

в м. Гребінка Полтавської області

 

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинський та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області", розроблений на підставі рішення 31 сесії Гребінківської міської ради VII скликання від 27.02.2020 №1069 «Про розробку детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області». Розробник - ФОП Пастушенко М.В.

Детальний план території розробляється з метою визначення містобудівних умов та обмежень території кварталу; уточнення положень діючої містобудівної документації; визначення планувальної структури, функціонального призначення, планувальних обмежень кварталу та з метою визначення можливості реконструкції відділення по очистці зернових та олійних культур по пров. Пирятинський, 48 в м. Гребінка Полтавської області для встановлення додаткової очисної машини перед відвантаженням зерна на автомобільний і залізничний транспорт. Детальним планом передбачається збереження існуючих об’єктів; будівництво нових об’єктів (естакади для транспортерів; робочої зерноочисної вежі (відділення очистки зерна, відділення тимчасового зберігання відходів)) та реконструкція існуючих об’єктів (норійної башти; відділення відвантаження зерна на залізничний транспорт; складу напольного зберігання зерна №1 і №5; відділення по очистці зернових та олійних культур).

Основні техніко-економічні показники:

-площа території – 26,52 га; площа виробничих територій – 14,97 га; площа транспортної інфраструктури – 9,09 га; площа території комунального призначення – 0,18 га; площа озеленення спецпризначення – 1,09 га. Водопостачання – від централізованого водопроводу, питна вода – привозна в ємностях; каналізування – на місцеві очисні споруди; опалення – індивідуальне. Місця врізки до існуючих мереж буде визначено технічними умовами.

Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі; план існуючого використання території; проектний план з планом червоних ліній; схема проектних планувальних обмежень; схема організації руху транспорту і пішоходів з кресленням поперечних профілів вулиць; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

У складі проекту розробляється розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що є звітом про стратегічну екологічну оцінку, що відповідає вимогам частини 3 статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». З матеріалами детального плану території та звітом про СЕО можна ознайомитись в приміщенні відділу Гребінківської міської ради (за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка Полтавської області, 37400, тел/факс (053259) 91267) та на сайті Гребінківської міської ради http://www.hrebinka.org.ua, пропозиції та зауваження подавати до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу Рябека Л.О.

 

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинський та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області

Стислий виклад змісту:

Проект містобудівної документації складається з пояснювальної записки; розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (що є звітом про СЕО); графічних матеріалів.

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище розробленого детального плану (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), на існуючі та проектні споруди, а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради, м. Гребінка, Полтавська область, 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35, тел.: (05359) 91267, e-mail: 13956272@mail.gov.ua

 

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Гребінківської міської ради (www.hrebinka.org.ua) 16.04.2020, строк громадського обговорення - з 16.04.2020 по 16.05.2020;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

-  надання письмових зауважень та пропозицій до виконавчого комітету Гребінківської міської ради за адресою: 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Полтавська область, та на електронну адресу: 13956272@mail.gov.ua, тел.: (05359) 21481;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не передбачається у зв’язку з карантином;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради, адреса: 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35; м. Гребінка, Гребінківська область, електронна адреса: 13956272@mail.gov.ua, тел.: (05359) 21467.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради, адреса: 37400, вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, Гребінківська область, електронна адреса: 13956272@mail.gov.ua, тел.: (05359) 91267; відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Гребінківської міської ради  (Полтавська область, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35).

Строк громадського обговорення - з 16.04.2020р. по 16.05.2020р.; Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника.

д) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерству енергетики та захисту довкілля України (mern.gov.ua), Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (www/eco-poltava.gov.ua).

Дата оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – 16.04.2020 року на офіційному веб-сайті Гребінківської міської ради (13956272@mail.gov.ua).

 

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

При виконанні звіту про СЕО підстав для проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування немає.


Анонси подій

10 червня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

21 травня 2020 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м. Гребінка Полтавської області.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

16 квітня 2020 року

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєктів рішень Гребінківської міської ради...

16 квітня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинський та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради розробляються проект «Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області для визначення можливості реконструкції елеватору» та  проект «Детальний план території земельної ділянки по вул.Свободи,89 в м. Гребінка Полтавської області».

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1068 щодо розробки детального плану...

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №39-K від 02.03.2020р.).

 

ПРИЗУПИНЕНО (Розпорядження міського голови №63-K від 18.03.2020р.).

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.137805 sec.)