11 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 24
переглядів: 43
візитів сьогодні: 88
візитів всього: 84523
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Останні новини
10 серпня 2020 року

При Гребінківській міській раді продовжують діяти Програми соціального спрямування.

З початку 2020 року до Гребінківської міської ради звернулось 189 жителів Гребінківської ОТГ. Звернення щодо надання матеріальної допомоги на лікування розглянула комісія з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальних допомог, до складу якої входять представники соціального захисту, охорони здоров’я, депутати міської ради.

7 серпня 2020 року

З січня 2018 року в нашій країні діє Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який визначив домашнє насильство як діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами.

Законом визначено коло осіб, на яких розповсюджується його дія, це не лише дружина, діти та чоловік, а й бабусі, дідусі, колишнє подружжя, люди, які мають спільну дитину чи живуть у громадянському шлюбі, наречені, брати,сестри.

6 серпня 2020 року

Послугами обласної служби зайнятості за сім місяців скористалися 79 тисяч громадян

 

Протягом січня-липня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 79,0 тис. громадян, які шукали роботу, з них 49,5 тис. мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 7,1 тисячі роботодавців надійшло 35,9 тисяч пропозицій роботи.

6 серпня 2020 року

05 серпня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради . 

На порядок денний було винесено ряд питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто питання про стан підготовки суб'єктів господарювання Гребінківської ОТГ до опалювального сезону 2020-2021 років.

Про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.  прозвітували ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

4 серпня 2020 року

04 серпня 2020 року відбулася апаратна нарада, яку провів Зінченко В.М., заступник міського голови. Заслухали звіти керівників структурних підрозділів міської ради та в.о. старост, керівників комунальних підприємств, закладів, погоджено план роботи на поточний тиждень та обговорено актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади.

Триває підготовка закладів освіти Гребінківської ОТГ до нового навчального року.

31 липня 2020 року

І місце – Кохно Матвій;

ІІ місце – Осаулко Владислав;

ІІІ місце – Жила Роман...

31 липня 2020 року

Конкурс відеороликів «Гребінка – рідне місто»

I місце - Вдовіна Тетяна (254 голоси)

II місце – Чернишенко Анатолій (120 голосів)

III місце – Сальник Дмитро (110 голосів)...

29 липня 2020 року

27 липня стали відомі імена переможців щорічного конкурсу - огляду на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, який традиційно щороку за ініціативи міської ради відбувається перед святкуванням Дня міста. Конкурс на кращий благоустрій території – це гарна можливість реалізувати власні таланти та уподобання, а також змінити Гребінку на краще. Приємно, що людям стає не лише цікаво озеленити, уквітчати газон чи територію довкола установи, але й подбати про охайні бордюри, тротуарне покриття тощо.

28 липня 2020 року

На традиційній апаратній нараді підвели підсумки виконання завдань, запланованих минулого тижня, погодили плани роботи на поточний тиждень та обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади.

Триває розробка Генерального плану м.Гребінка. Завершено топографічну зйомку території, яка стане основою для розробки генплану. Роботи по розробці Генерального плану планують завершити до кінця року.


Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.152983 sec.)