4 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 53
візитів сьогодні: 475
візитів всього: 83429
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Останні новини
4 серпня 2020 року

04 серпня 2020 року відбулася апаратна нарада, яку провів Зінченко В.М., заступник міського голови. Заслухали звіти керівників структурних підрозділів міської ради та в.о. старост, керівників комунальних підприємств, закладів, погоджено план роботи на поточний тиждень та обговорено актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади.

Триває підготовка закладів освіти Гребінківської ОТГ до нового навчального року.

31 липня 2020 року

І місце – Кохно Матвій;

ІІ місце – Осаулко Владислав;

ІІІ місце – Жила Роман...

31 липня 2020 року

Конкурс відеороликів «Гребінка – рідне місто»

I місце - Вдовіна Тетяна (254 голоси)

II місце – Чернишенко Анатолій (120 голосів)

III місце – Сальник Дмитро (110 голосів)...

29 липня 2020 року

27 липня стали відомі імена переможців щорічного конкурсу - огляду на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, який традиційно щороку за ініціативи міської ради відбувається перед святкуванням Дня міста. Конкурс на кращий благоустрій території – це гарна можливість реалізувати власні таланти та уподобання, а також змінити Гребінку на краще. Приємно, що людям стає не лише цікаво озеленити, уквітчати газон чи територію довкола установи, але й подбати про охайні бордюри, тротуарне покриття тощо.

28 липня 2020 року

На традиційній апаратній нараді підвели підсумки виконання завдань, запланованих минулого тижня, погодили плани роботи на поточний тиждень та обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади.

Триває розробка Генерального плану м.Гребінка. Завершено топографічну зйомку території, яка стане основою для розробки генплану. Роботи по розробці Генерального плану планують завершити до кінця року.

27 липня 2020 року

21 липня 2020 року під головуванням голови конкурсної комісії Володимира Зінченка відбувся конкурс на заміщення вакантних посад: начальника та головного спеціаліста відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу розміщено на офіційному сайті Гребінківської міської ради та газеті «Гребінчин край». 

25 липня 2020 року

З нагоди святкування Дня міста відділом культури і туризму Гребінківської міської ради було оголошено творчі конкурси.

У фотоконкурсі «Гребінка – найкраще місто» взяли участь 16 учасників:  

Кадькало Альона;

Сліпак Григорій;

Сліпак Ігор;

Павловський Владислав;

Вельбой Анастасія;

Коваленко Дарина;

Пестич Анна...

24 липня 2020 року

23 липня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії міської ради. Під час засідання депутати розглянули 31 питання порядку денного.

Рішенням сесії затверджено звіт про виконання бюджету Гребінківської ОТГ за перше півріччя 2020 року. До бюджету надійшло доходів, із врахуванням міжбюджетних трансфертів, в сумі 55 млн. 282,9 тис. грн, при плані 57 млн. 159,9 тис. грн, план виконано на 96,7%, або надійшло менше від плану 1 млн. 877 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження зменшились на 5 млн. 16,7 тис. грн. Бюджет Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконано у сумі 38 млн. 348,3 тис. грн, що на 1 млн. 641,6 тис. грн, або на 4% менше планових показників. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшилось на 1 млн. 442,5 тис. грн. На жаль, коронавірус – це неабияка небезпека не лише здоров’ю та життю людей, а й велика загроза фінансовій спроможності органів місцевого самоврядування.

22 липня 2020 року

21 липня 2020 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних комісій Гребінківської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг. 

На порядок денний було винесено ряд питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.


Анонси подій

05 серпня  2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.170769 sec.)