З 22 по 23 листопада 2021р. в м.Кобеляки проходила фінальна частина ігор IV Гімназіади Полтавщини з футзалу серед дівчат 2005-2006 р.н. На фінал приїхало шість команд (переможці зональних відбіркових етапів) - це команди Білоцерківської ТГ, Кобеляцької ТГ, Лубенської ТГ, Гребінківської ТГ, Кам’янопотоківської ТГ та Диканської ТГ. За жеребом нам в групу дісталися команди Кам’янопотоківської та Диканської ТГ. Іншу групу склали команди Кобеляцької, Білоцерківської та Лубенської ТГ. Фаворитами груп були команди Гребінківської та Кобеляцької ТГ і вони це підтвердили, перемігши своїх конкурентів в групі та зустрівшись в очному фінальному поєдинку. Гра в фіналі була дуже експресивна та контактна, про що свідчить багато фолів як з однієї, так і з іншої сторони. Перший тайм закінчився з рахунком 2-2. А ось у другому таймі Кобеляцькі дівчата виглядали більш потужно і майже кожен їх удар завершувався голом, а нам явно в цьому плані не щастило, про що свідчить підсумковий рахунок 2-7 на користь Кобеляцької ТГ. За третє місце зійшлися команди Кам’янопотоківської та Білоцерківської ТГ, і тут кращими були дівчата з Камянопотоцької ТГ. 5-6 місце розіграли дівчата з Лубенської та Диканської ТГ, де сильнішою була команда Лубенської ТГ. Отже, вітаємо наших дівчат з гарним результатом - другим місцем в IV Гімназіаді Полтавщини з футзалу серед дівчат 2005-2006 р.н.