4 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 36
візитів сьогодні: 470
візитів всього: 83427
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Разом - до перемоги!
29 листопада 2019 року 16:29

З початку навчального року тренерський склад ДЮСШ активно включився в щодо залучення школярів до занять спортом. З поповненням в тренерському складі молодих спеціалістів Щеголя І.С., Малинки М.В., збільшилася кількість навчальних груп, відповідно зросла кількість учнів. Нині в ДЮСШ навчається 292 учні, це більше, ніж у минулому році.

Учні школи займаються в комфортних умовах: в спортивному залі, легкоатлетичному манежі. Спортивні змагання проводяться не лише в робочі дні, а й у вихідні на базі КЗ «Спортивний комплекс міста Гребінки».

Протягом листопада місяця поточного року заплановано та проводяться:

28-29.11. – зональні змагання чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2007-2008 р.н.;

29.11. – змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ;

30.11. – відкритий Кубок Полтавської області із стрибків у висоту і довжину;

30.11. – відкритий турнір з греко-римської  боротьби;

01.12. – регіональний чемпіонат з футзалу.

Учні ДЮСШ беруть участь у змаганнях різного рівня. Міська рада виділяє  кошти на проїзд, проживання, харчування спортсменів і тренерів відповідно до міських Програм.

Приємно відмітити, що:

- Мироненко Вікторія визначена кращою футболісткою Полтавської області. Вона входить до складу національних збірних команд резерву України з футзалу і футболу. Крім неї, до складу збірної команди резерву України з футзалу входять Кликова Вікторія і Карбань Євгенія. Неодноразово їх запрошували грати за команду міста Миколаїв.

Баранівська Вікторія виборола друге місце на чемпіонаті України з легкої атлетики в стрибках у довжину, а в складі естафетної команди Донецької області, за яку вона нині виступає, стала чемпіонкою. Має перший  розряд з легкої атлетики.

Перший розряд з настільного тенісу мають: Барабаш Олександр, Тютюнник Максим, Пелих Юлія, Чумарна Софія.

Барабаш Олександр запрошувався на навчально-тренувальні збори в складі збірної команди резерву України з настільного тенісу.

Чумарна Софія, Пелих Юлія вибороли І місце у Львові в І турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед дівчат 2008 р.н.

Барабаш Олександр, Тютюнник Максим, Соломаха Даніїл, Жила Роман в Чернігові в І турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків 2005 р.н. зайняли 5 місце. Вони ж в складі збірної команди Полтавської області з настільного тенісу також зайняли 5 місце в чемпіонаті України серед областей.

Пісня Софія стала четвертою на чемпіонаті України з легкої атлетики в бігові на 100 м з бар’єрами серед дівчат 2004-2005 р.н. в м. Кропивницький.

Приємно бачити серед кращих команд і спортсменів України і наших учнів Гребінківської ДЮСШ .

Учні школи беруть участь в престижних змаганнях - Гімназіаді Полтавщини. Команди юнаків і дівчат вибороли право змагатися у фіналі Гімназіади Полтавщини з футзалу: виграли у команд Чорнухинського, Оржицького районів і за перше місце в підгрупі виграли у команди Пирятинського району з рахунком 9 : 1.  

Тренерський склад своїм прикладом показує, що отримувати задоволення від занять спортом можна в будь-якому віці. За ветеранські команди з футболу і футзалу, гандболу грають: Симоненко С.М., Жила В.Л., Чернявський В.П., Куцевол З.В., а Щеголь І.С. грає за команду ,,Локомотив”. Чернявський В.П. взяв участь в чемпіонаті України з літнього поліатлону. Команд було небагато, але сам факт запису в протоколі говорить сам за себе: І місце команда м. Харкова, ІІ місце команда м. Києва, ІІІ місце команда м. Гребінка.

Тож бажаємо подальших успіхів учням і тренерам славної Гребінківської дитячо- юнацької спортивної школи!


Анонси подій

05 серпня  2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.229 sec.)