27 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 80
візитів всього: 60767
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Разом - до перемоги!
29 листопада 2019 року 16:29

З початку навчального року тренерський склад ДЮСШ активно включився в щодо залучення школярів до занять спортом. З поповненням в тренерському складі молодих спеціалістів Щеголя І.С., Малинки М.В., збільшилася кількість навчальних груп, відповідно зросла кількість учнів. Нині в ДЮСШ навчається 292 учні, це більше, ніж у минулому році.

Учні школи займаються в комфортних умовах: в спортивному залі, легкоатлетичному манежі. Спортивні змагання проводяться не лише в робочі дні, а й у вихідні на базі КЗ «Спортивний комплекс міста Гребінки».

Протягом листопада місяця поточного року заплановано та проводяться:

28-29.11. – зональні змагання чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2007-2008 р.н.;

29.11. – змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ;

30.11. – відкритий Кубок Полтавської області із стрибків у висоту і довжину;

30.11. – відкритий турнір з греко-римської  боротьби;

01.12. – регіональний чемпіонат з футзалу.

Учні ДЮСШ беруть участь у змаганнях різного рівня. Міська рада виділяє  кошти на проїзд, проживання, харчування спортсменів і тренерів відповідно до міських Програм.

Приємно відмітити, що:

- Мироненко Вікторія визначена кращою футболісткою Полтавської області. Вона входить до складу національних збірних команд резерву України з футзалу і футболу. Крім неї, до складу збірної команди резерву України з футзалу входять Кликова Вікторія і Карбань Євгенія. Неодноразово їх запрошували грати за команду міста Миколаїв.

Баранівська Вікторія виборола друге місце на чемпіонаті України з легкої атлетики в стрибках у довжину, а в складі естафетної команди Донецької області, за яку вона нині виступає, стала чемпіонкою. Має перший  розряд з легкої атлетики.

Перший розряд з настільного тенісу мають: Барабаш Олександр, Тютюнник Максим, Пелих Юлія, Чумарна Софія.

Барабаш Олександр запрошувався на навчально-тренувальні збори в складі збірної команди резерву України з настільного тенісу.

Чумарна Софія, Пелих Юлія вибороли І місце у Львові в І турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед дівчат 2008 р.н.

Барабаш Олександр, Тютюнник Максим, Соломаха Даніїл, Жила Роман в Чернігові в І турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків 2005 р.н. зайняли 5 місце. Вони ж в складі збірної команди Полтавської області з настільного тенісу також зайняли 5 місце в чемпіонаті України серед областей.

Пісня Софія стала четвертою на чемпіонаті України з легкої атлетики в бігові на 100 м з бар’єрами серед дівчат 2004-2005 р.н. в м. Кропивницький.

Приємно бачити серед кращих команд і спортсменів України і наших учнів Гребінківської ДЮСШ .

Учні школи беруть участь в престижних змаганнях - Гімназіаді Полтавщини. Команди юнаків і дівчат вибороли право змагатися у фіналі Гімназіади Полтавщини з футзалу: виграли у команд Чорнухинського, Оржицького районів і за перше місце в підгрупі виграли у команди Пирятинського району з рахунком 9 : 1.  

Тренерський склад своїм прикладом показує, що отримувати задоволення від занять спортом можна в будь-якому віці. За ветеранські команди з футболу і футзалу, гандболу грають: Симоненко С.М., Жила В.Л., Чернявський В.П., Куцевол З.В., а Щеголь І.С. грає за команду ,,Локомотив”. Чернявський В.П. взяв участь в чемпіонаті України з літнього поліатлону. Команд було небагато, але сам факт запису в протоколі говорить сам за себе: І місце команда м. Харкова, ІІ місце команда м. Києва, ІІІ місце команда м. Гребінка.

Тож бажаємо подальших успіхів учням і тренерам славної Гребінківської дитячо- юнацької спортивної школи!


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.202832 sec.)