4 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 41
візитів сьогодні: 467
візитів всього: 83427
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Щотижнева апаратна нарада
26 листопада 2019 року 11:47

26 листопада 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

Цапенко Л.В., секретар міської ради, зазначила, що 21 листопада 2019 року відбулося засідання 27 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання. Людмила Василівна відмітила, що 29 листопада 2019 року відбудеться щомісячна зустріч міського голови з громадою.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Лисогор В.М. зазначила, що сьогодні відбудеться засідання виконавчого комітету. Валентина Миколаївна відмітила, що на спеціальний рахунок особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, надійшли кошти в повному обсязі з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла. Відповідно до розподілу коштів державної субвенції для потреб Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади надійшли кошти в сумі 326616,0 грн., розпорядником яких є Управління соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти Радченко Л.М. повідомила, що триває проведення олімпіад з навчальних предметів, спортивних змагань та про заходи, які плануються провести наступного тижня.

Про проведену за минулий тиждень роботу у сфері житлово- комунального господарства доповів керівник комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» Бунько О.М. Олексій Миколайович відмітив, що проводяться роботи з прибирання вулиць міста від опалого листя; прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ, проводяться роботи щодо належного функціонування системи вуличного освітлення, продовжуються роботи з благоустрою за договором на території Почаївської сільської ради, інші поточні питання. Зазначив, які основні завдання ставлять на поточний тиждень.

Ніколаєнко Р.В., начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» зазначив, що режим роботи центру зорієнтований виключно на потреби суб’єкта звернення: шість днів на тиждень, у тому числі у суботу, без обідньої перерви. Один день на тиждень – в четвер - прийом суб’єктів звернень проводиться до 20.00 години. В приміщенні центру надання адміністративних послуг бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, скориставшись інформаційними стендами або безпосередньо від адміністраторів центру. Робота Центру надання адміністративних послуг спрямована на реалізацію таких напрямків: спрощення процедури отримання адміністративних послуг, впровадження нових та прогресивних законодавчих ініціатив, забезпечення високого рівня сервісу обслуговування, шляхом дотримання високих стандартів надання адміністративних послуг, зменшення часових витрат на отримання послуг, створення комфортних зон для очікування, в тому числі для осіб з дітьми.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Анонси подій

05 серпня  2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.204058 sec.)