23 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 93
візитів всього: 60547
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Щотижнева апаратна нарада
26 листопада 2019 року 11:47

26 листопада 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

Цапенко Л.В., секретар міської ради, зазначила, що 21 листопада 2019 року відбулося засідання 27 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання. Людмила Василівна відмітила, що 29 листопада 2019 року відбудеться щомісячна зустріч міського голови з громадою.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Лисогор В.М. зазначила, що сьогодні відбудеться засідання виконавчого комітету. Валентина Миколаївна відмітила, що на спеціальний рахунок особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, надійшли кошти в повному обсязі з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла. Відповідно до розподілу коштів державної субвенції для потреб Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади надійшли кошти в сумі 326616,0 грн., розпорядником яких є Управління соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти Радченко Л.М. повідомила, що триває проведення олімпіад з навчальних предметів, спортивних змагань та про заходи, які плануються провести наступного тижня.

Про проведену за минулий тиждень роботу у сфері житлово- комунального господарства доповів керівник комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» Бунько О.М. Олексій Миколайович відмітив, що проводяться роботи з прибирання вулиць міста від опалого листя; прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ, проводяться роботи щодо належного функціонування системи вуличного освітлення, продовжуються роботи з благоустрою за договором на території Почаївської сільської ради, інші поточні питання. Зазначив, які основні завдання ставлять на поточний тиждень.

Ніколаєнко Р.В., начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» зазначив, що режим роботи центру зорієнтований виключно на потреби суб’єкта звернення: шість днів на тиждень, у тому числі у суботу, без обідньої перерви. Один день на тиждень – в четвер - прийом суб’єктів звернень проводиться до 20.00 години. В приміщенні центру надання адміністративних послуг бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, скориставшись інформаційними стендами або безпосередньо від адміністраторів центру. Робота Центру надання адміністративних послуг спрямована на реалізацію таких напрямків: спрощення процедури отримання адміністративних послуг, впровадження нових та прогресивних законодавчих ініціатив, забезпечення високого рівня сервісу обслуговування, шляхом дотримання високих стандартів надання адміністративних послуг, зменшення часових витрат на отримання послуг, створення комфортних зон для очікування, в тому числі для осіб з дітьми.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Анонси подій

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

23 січня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.11973 sec.)