23 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 93
візитів всього: 60547
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулась 27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання
22 листопада 2019 року 18:53

21 листопада відбулося засідання 27 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. На засідання завітали представники учнівського самоврядування, учні Гребінківської гімназії, які представили депутатам міської ради свій проєкт «Література як частина життя». Даний проєкт учнями разом з педагогами Гребінківської гімназії реалізується в рамках конкурсу, оголошеного Гребінківською міською радою, «На хвилях сучасності». Учні пропагували та заохочували присутніх в залі читати книги, долучитися до  діяльності «буккросингу».

На засіданні сесії депутати розглянули 33 питання та затвердили 33 рішення. Окремими рішеннями 27 сесії затверджено мінімальну вартість місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на 2020 рік; оголошено місцевий відкритий архітектурний конкурс на кращий проєкт облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка;  внесли зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів та до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік, зокрема до Програми соціально-економічного розвитку, та передбачили кошти 1 млн. 278 тис. грн. бюджету ОТГ на співфінансування для придбання спеціалізованої техніки – вакуумної асенізаційної машини, яка буде придбана за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, також внесено зміни до інщих Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік; затверджено зміни до бюджету Гребінківської міської об’єднаної  громади на 2019 рік та документацію із землеустрою; надано дозволи на розробку документацій із землеустрою; затверджено зміни до штатного розпису ЗДО «Барвінок» та введено посаду асистента вихователя. Прийнято рішення про передачу комунального майна з балансу «Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4» на баланс КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

В різному депутати міської ради розглянули звернення депутата міської ради Дубовик В.М. про функціонування державної програми «Доступні ліки» та підтримали пропозицію  направити звернення до районної державної адміністрації з метою забезпечення функціонування державної програми «Доступні ліки» на території Гребінківщини.

Також було вирішено направити звернення депутатів міської ради до районної ради та Тополівської сільської ради з метою оплати послуг за підвезення дітей Тополівської сільської ради до шкіл Гребінківської ОТГ. На сьогоднішній день борг Тополівської сільської ради перед бюджетом Гребінківської ОТГ складає 120 тис. грн.


Анонси подій

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

23 січня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.206755 sec.)