4 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 71
візитів сьогодні: 465
візитів всього: 83425
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулась 27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання
22 листопада 2019 року 18:53

21 листопада відбулося засідання 27 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. На засідання завітали представники учнівського самоврядування, учні Гребінківської гімназії, які представили депутатам міської ради свій проєкт «Література як частина життя». Даний проєкт учнями разом з педагогами Гребінківської гімназії реалізується в рамках конкурсу, оголошеного Гребінківською міською радою, «На хвилях сучасності». Учні пропагували та заохочували присутніх в залі читати книги, долучитися до  діяльності «буккросингу».

На засіданні сесії депутати розглянули 33 питання та затвердили 33 рішення. Окремими рішеннями 27 сесії затверджено мінімальну вартість місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на 2020 рік; оголошено місцевий відкритий архітектурний конкурс на кращий проєкт облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка;  внесли зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів та до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік, зокрема до Програми соціально-економічного розвитку, та передбачили кошти 1 млн. 278 тис. грн. бюджету ОТГ на співфінансування для придбання спеціалізованої техніки – вакуумної асенізаційної машини, яка буде придбана за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, також внесено зміни до інщих Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік; затверджено зміни до бюджету Гребінківської міської об’єднаної  громади на 2019 рік та документацію із землеустрою; надано дозволи на розробку документацій із землеустрою; затверджено зміни до штатного розпису ЗДО «Барвінок» та введено посаду асистента вихователя. Прийнято рішення про передачу комунального майна з балансу «Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4» на баланс КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

В різному депутати міської ради розглянули звернення депутата міської ради Дубовик В.М. про функціонування державної програми «Доступні ліки» та підтримали пропозицію  направити звернення до районної державної адміністрації з метою забезпечення функціонування державної програми «Доступні ліки» на території Гребінківщини.

Також було вирішено направити звернення депутатів міської ради до районної ради та Тополівської сільської ради з метою оплати послуг за підвезення дітей Тополівської сільської ради до шкіл Гребінківської ОТГ. На сьогоднішній день борг Тополівської сільської ради перед бюджетом Гребінківської ОТГ складає 120 тис. грн.


Анонси подій

05 серпня  2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.316413 sec.)