18 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 80
візитів сьогодні: 231
візитів всього: 90720
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
В Гребінківській ОТГ відкрито новий сучасний ЦНАП
18 листопада 2019 року 16:32

15 листопада в Гребінківській об’єднаній територіальній громаді відбулася важлива подія – урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг, де мешканці можуть отримати максимально необхідний перелік адміністративних послуг у комфортних умовах. Якісні та комфортні послуги доступні для всіх – це великий крок на шляху до сервісної держави і належного урядування.

ЦНАП - це не лише місце, де кожен мешканець незалежно від віку, статі, релігії чи соціального середовища має можливість зустрітися з представниками публічного сектору. Кожен центр - це також платформа для зустрічей місцевих мешканців один з одним, де вони мають змогу обговорити потреби громади та організацію громадських ініціатив з розвитку місцевої демократії у відкритому та комфортному середовищі.

Це справді велике досягнення, і ми пишаємося тим, що саме наша громада отримала можливість  однією з перших, з близько 600 громад України відкрити ЦНАП, котрий відповідає всім сучасним вимогам та європейським стандартам.

Надійними партнерами нашої громади по створенню ЦНАП стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою».  «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Наша громада виграла грант від Програми «U-LEAD з Європою», завдяки якому в партнерстві громади та завдяки експертам програми і було створено належний ЦНАП, котрий відповідає високим сучасним стандартам та вимогам Європейського союзу.

Центр облаштований сучасними меблями і технікою на 11 робочих місць та 1 місце для самообслуговування відвідувачів. Крім того облаштовано архівну кімнату, кімнату для відпочинку персоналу, дитячий куточок. Спеціалісти ЦНАП, пройшли навчальні тренінги для підвищення кваліфікації, спеціально розроблені Програмою, що дало можливість значно покращити якість надання адмінпослуг. Що це за робочі місця: це 4 працівники ЦНАП Гребінківської міської ради, серед них: державний реєстратор, 2 адміністратори, керівник. Також, в ЦНАПі міської ради тепер розміщений і центр надання адміністративних послуг Гребінківської райдержадміністрації - 3 працівники. Дуже зручно для мешканців громади та району, що в приміщенні Центру виділені 3 робочі місця працівникам Гребінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану(ДРАЦС). Від тепер за один візит можна отримати кілька різноманітних послуг, наприклад, зареєструвати народження, місце проживання дитини та подати документи на отримання державної допомоги. Окрім того, у ЦНАП надане робоче місце і для надавачів послуг працівникам управління соціального захисту Гребінківської райдержадміністрації, Пенсійного фонду та інших субєктів, які надають послуги безпосередньо з питань, що відносяться до їх компетенції у відповідності до затвердженого графіку (наприклад працівник Пенсійного фонду з питань призначення, перерахування пенсій тощо).

Ідея взяти участь у конкурсі по створенню ЦНАП в громаді належала керівництву ОТГ міському голові Колісніченку Віталію Івановичу, заступнику міського голови Зінченку Володимиру Миколайовичу, секретарю ради Цапенко Людмилі Василівні.

Тепер у Гребінківському ЦНАП можна отримати 156 адміністративних послуг, включно з усіма місцевими послугами а зокрема: реєстрація актів цивільного стану (РАЦС), реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання громадян, паспортні послуги (вклейка фото), державна реєстрація прав на нерухоме майно,  державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підпиємців, видача відомостей з Державного земельного кадастру, державна реєстрація Земельних ділянок, пенсійні послуги, послуги соціального характеру.

Вітальною промовою привітали жителів громади секретар ради Цапенко Людмила Василівна, заступник голови Гребінківської райдержадміністрації Князєв Олександр Володимирович та начальник відділу «ЦНАП» Ніколаєнко Роман Володимирович.

Тож, шановні мешканці, тепер Ви можете отримати адміністративні послуги своєчасно та якісно в одному місці, не стоячи в чергах та не здійснювати окремі візити до різних установ.


Анонси подій
7 вересня 2020 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 313 від 07 вересня  2020 року, 22 вересня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) скликається  38 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Інформація про намір зміни тарифу на послугу  з постачання теплової енергії ВСП «Кременчуцьке територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.216792 sec.)