11 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 166
візитів сьогодні: 61
візитів всього: 84518
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Чергова апаратна нарада
19 листопада 2019 року 13:23

19 листопада 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева апаратна нарада. Віталій Іванович відмітив, що опалювальний сезон розпочався в усіх установах, організаціях, підприємствах громади.

Заступник міського голови Зінченко В. М. зазначив, що взяв участь у нараді з питання запровадження системи поводження з твердими побутовими відходами. Актуальні питання вторинного використання, переробки й знешкодження ТПВ потребують вкладення значних коштів, а традиційний метод складування сміття на звалищах стає малоефективним і небезпечним для навколишнього середовища. З-поміж основних завдань – поступовий перехід країни від домінування захоронення твердих побутових відходів (як основного способу поводження із ними) до сортування й розділення для повторного використання, перероблення або утилізації із захороненням залишків на «регіональних» полігонах, що відповідатимуть вимогам ЄС, а також зміна ставлення до відходів як до цінного ресурсу.

Володимир Миколайович відмітив, що розпочинаються роботи з капітального ремонту тротуару між музичною школою та ЗДО «Теремок».

Секретар міської ради Цапенко Л.В. відзначила, що триває підготовка до 27 сесії міської ради 7 скликання, яка відбудеться 21 листопада 2019 року. Зазначила, що 15 листопада поточного року відбулося відкриття ЦНАП. Реформа децентралізації дає можливість об’єднаним територіальним громадам максимально наблизити послуги до споживачів. Завдяки інтеграції послуг мешканці у зручних умовах можуть зареєструвати місце проживання, акти цивільного стану та отримати ряд місцевих послуг, які до створення ЦНАП надавалися в кабінетному форматі окремими посадовими особами.

Людмила Василівна зазначила, що взяла участь у тренінгу з питань внутрішнього переміщення в Україні та відмітила, що на тренінгу обговорювалися важливі питання щодо розуміння правового, соціального й економічного контекстів внутрішнього переміщення, а також міжнародні й регіональні стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб та рекомендації щодо їх застосування з урахуванням необхідності забезпечення гендерної чутливості.

Цапенко Л.В. проінформувала, що на минулому тижні відбулося засідання опікунської ради, на якому розглянуто питання про встановлення опіки та засідання адміністративної комісії з розгляду адмінпротоколу. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Керівник комунального підприємства Бунько О.М. прозвітував про проведену роботу комунального підприємства за період з 12 по 18 листопада поточного року, зокрема відмітив, що проводяться роботи з прибирання вулиць міста від опалого листя, проводяться роботи щодо належного функціонування систем опалення в багатоквартирних будинках та системи вуличного освітлення, роботи з благоустрою за договором на території Почаївської сільської ради, інші поточні питання .

Першочерговими завданнями на найближчий час залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету об'єднаної територіальної громади, виконання робіт з благоустрою, контроль за системами теплопостачання.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.192966 sec.)