23 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 96
візитів сьогодні: 94
візитів всього: 60548
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Чергова апаратна нарада
19 листопада 2019 року 13:23

19 листопада 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева апаратна нарада. Віталій Іванович відмітив, що опалювальний сезон розпочався в усіх установах, організаціях, підприємствах громади.

Заступник міського голови Зінченко В. М. зазначив, що взяв участь у нараді з питання запровадження системи поводження з твердими побутовими відходами. Актуальні питання вторинного використання, переробки й знешкодження ТПВ потребують вкладення значних коштів, а традиційний метод складування сміття на звалищах стає малоефективним і небезпечним для навколишнього середовища. З-поміж основних завдань – поступовий перехід країни від домінування захоронення твердих побутових відходів (як основного способу поводження із ними) до сортування й розділення для повторного використання, перероблення або утилізації із захороненням залишків на «регіональних» полігонах, що відповідатимуть вимогам ЄС, а також зміна ставлення до відходів як до цінного ресурсу.

Володимир Миколайович відмітив, що розпочинаються роботи з капітального ремонту тротуару між музичною школою та ЗДО «Теремок».

Секретар міської ради Цапенко Л.В. відзначила, що триває підготовка до 27 сесії міської ради 7 скликання, яка відбудеться 21 листопада 2019 року. Зазначила, що 15 листопада поточного року відбулося відкриття ЦНАП. Реформа децентралізації дає можливість об’єднаним територіальним громадам максимально наблизити послуги до споживачів. Завдяки інтеграції послуг мешканці у зручних умовах можуть зареєструвати місце проживання, акти цивільного стану та отримати ряд місцевих послуг, які до створення ЦНАП надавалися в кабінетному форматі окремими посадовими особами.

Людмила Василівна зазначила, що взяла участь у тренінгу з питань внутрішнього переміщення в Україні та відмітила, що на тренінгу обговорювалися важливі питання щодо розуміння правового, соціального й економічного контекстів внутрішнього переміщення, а також міжнародні й регіональні стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб та рекомендації щодо їх застосування з урахуванням необхідності забезпечення гендерної чутливості.

Цапенко Л.В. проінформувала, що на минулому тижні відбулося засідання опікунської ради, на якому розглянуто питання про встановлення опіки та засідання адміністративної комісії з розгляду адмінпротоколу. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Керівник комунального підприємства Бунько О.М. прозвітував про проведену роботу комунального підприємства за період з 12 по 18 листопада поточного року, зокрема відмітив, що проводяться роботи з прибирання вулиць міста від опалого листя, проводяться роботи щодо належного функціонування систем опалення в багатоквартирних будинках та системи вуличного освітлення, роботи з благоустрою за договором на території Почаївської сільської ради, інші поточні питання .

Першочерговими завданнями на найближчий час залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету об'єднаної територіальної громади, виконання робіт з благоустрою, контроль за системами теплопостачання.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Анонси подій

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

23 січня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.162089 sec.)