23 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 94
візитів всього: 60548
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій
15 листопада 2019 року 10:09

14 листопада 2019 року відбулися спільні засідання постійних комісій міської ради та виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постійні комісії з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг на спільному засіданні розглянули проекти рішень із земельних питань, а саме:

- про надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою;

- про затвердження документацій із землеустрою.

Питання “Про припинення, поновлення, заключення, внесення змін до договорів оренди та надання земельних ділянок в користування” вирішено зняти з розгляду, оскільки звернень з цього приводу не надходило.

Також розглянули наступні питання: про організацію місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Перемоги, Паркова, Гоголя в с. Слободо-Петрівка; про затвердження документації прийому-передачі до комунальної власності Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади об’єктів, що знаходяться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 10; про передачу комунального майна з балансу філії «Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4» на баланс КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств»; про внесення змін до рішення 26 сесії Гребінківської міської ради VII скликання від 18.10.2019 року №829.

Члени постійних комісій одноголосно рекомендували затвердити запропоновані проекти рішень на пленарному засідання 27 сесії.

Спільно з виконавчим комітетом відбулося засідання постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту. Погодили доповнений порядок денний 27 сесії міської ради та розглянули наступні питання: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до програм Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про внесення змін до рішення Гребінківської міської ради від 21 грудня 2018 року № 492 «Про затвердження Плану діяльності Гребінківської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2019 рік»; про внесення змін до Програм та бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на 2019 рік; про внесення змін до штатного розпису ЗДО «Барвінок»; про внесення змін до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворилися на кінець 2018 року; про передачу комунального майна з балансу філії «Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4» на баланс КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств». Розглянуті проекти рішень рекомендували затвердити на пленарному засідання 27 сесії.

Члени виконкому розглянули питання: про реєстрацію змін та доповнень до колективних договорів; заяви жителів громади; про виготовлення проектно-кошторисної документації; про затвердження зведених кошторисних розрахунків; про списання та передачу матеріальних цінностей; про затвердження паспорту видалення відходів; про затвердження проектно-кошторисної документації; про розгляд звернень Василенка Ю.М. та Клітко О.О.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення. Ознайомитися з проектами рішень можна на офіційному сайті міської ради.


Анонси подій

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

23 січня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.120988 sec.)