23 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 44
візитів сьогодні: 94
візитів всього: 60548
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Тривають учнівські олімпіади
12 листопада 2019 року 15:48

9-10 листопада 2019 року учні закладів загальної середньої освіти нашої  громади стали учасниками  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, економіки, математики і англійської мови та отримали такі результати:

Біологія

8 клас

І місце – Коваль Богдан,  учень  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Ященко С. П. )

9 клас

І місце –Дригант Валерія,  учениця  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІІ місце – Комар Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Отченко С. О.)

ІІІ місце – Могульова Христина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вч. Ященко С. П.)

10 клас

ІІ місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л. О.)

ІІІ місце – Малишенко Наталія,  учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Отченко С. О.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л. О.)

Економіка

9 клас

І місце – Гаращенко Євгенія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Малихіна Христина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Логвиненко Мілана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Бордумака Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Бедров Олексій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Носар Катерина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

Англійська мова

8 клас

І місце – Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

9 клас

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Головко С.С.)

ІІІ місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

10 клас

І місце – Татіщева Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІ місце - Шестопал Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІІ місце – Чумарний Станіслав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Трохименко Н.М.)       

11 клас

І місце – Корнієнко Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІ місце – Єремічук Рустан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

Математика

3 клас (міський етап)

І місце – Ігнатенко Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Денисенко Ю. П.)

ІІ місце – Сердюк Валерія,  учениця Гребінківської гімназії (вч. Богомаз Л. І.)

ІІІ місце – Мельник Вероніка, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2  (вч. Іванченко О. А.)

ІІІ місце – Дзекунов Тимур, учень Гребінківської гімназії (вч. Денисенко Ю. П.)

4 клас (міський етап)

І місце –Гоч Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Правдицька Л. В.)

І місце –Пріма Дар’я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Правдицька Л. В.)

ІІ місце – Тупікін Владислав,  учень Гребінківської гімназії (вч.  Мороз Л. М.)

ІІІ місце – Смєла Поліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Пікуль Л. В.)

ІІІ місце – Притуляк Артем, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Шапошник С. В.)

5 клас (міський етап)

І місце – Іванов Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

ІІ місце – Перепелиця Олександра,  учениця Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

ІІІ місце – Добреля Владислав, учень  Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

6 клас

І місце – Мельник Дмитро, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Крутій Ю. В.)

І місце – Бардов Артем,  учень Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н. П.)

ІІ місце – Божченко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Линовицька Н. І.)

ІІІ місце – Солодко Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О. П.)

ІІІ місце – Ласкава Кіра, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О. П.)

7 клас

І місце – Колотюк Денис, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Добреля Т. С.)

ІІ місце – Дячина Ангеліна,  учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2 (вч. Бондаренко О. М.)

ІІ місце – Корнєв Олексій, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Добреля Т. С.)

8 клас

І місце – Міснікевич Ірина,  учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 (вч. Ставицька Л. Д.)

ІІ місце – Жолобецький Антон, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ( вч. Божко С. С.)

ІІІ місце – Коваль Богдан, учень  Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н. П.)

9 клас

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л. І.)

10 клас

І місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О. П.)

ІІ місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії  (вч. Петрусенко О. П.)


Анонси подій

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

23 січня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.118054 sec.)