28 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 35
візитів сьогодні: 86
візитів всього: 60864
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Результати І етапу обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів
8 листопада 2019 року 08:25

Звичайно, шкільні уроки важливі та потрібні, з них можна взяти багато цікавого та крисного для молодої людини. Та особлива їх цінність не у високих балах та напам’ять вивчених формулах і творах, а в пошуках себе в цьому світі...

І ніхто не може знати, що необхідніше у деякий момент часу для учня - метод кубування на уроках літератури чи задумливий погляд в небо, на хмари, на дощ, на той сумний осінній дощ на довгих, тоненьких ніжках, на листя, яке кружляє у останньому вальсі. В дитячій уяві народжується власна ідея, твір, поезія, душа починає розповідь про радість і біль, почуття і надію..

Гребінчин край завжди славився талановитими людьми, багато таких і серед наших школярів. Діти, які сьогодні пишуть казки, вірші і прозові твори, стануть дорослими, які зроблять цей світ добрішим. Вони збережуть свою дитячу душу такою, щоб у неї були чисті очі, які зможуть розгледіти красу природи, людяність і того, хто поряд зними.

З метою підтримки літературно обдарованих дітей та учнівської молоді громади 7 листопада 2019 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проведено І етап обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів. Учасниками конкурсу стали юні письменники, а також вихованці літературної студії.

У номінації «Відеоролики і презентації на власні поетичні та прозові твори» І місце здобула Науменко Маргарита, учениця Гребінківської гімназії, представивши твір «Дві чашки кави» (керівник Устіловська Т. О.).

ІІ місце посіла учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Міснікевич Ірина з відео на власний твір «Провінційний етюд» (керівник Кузьменко Л.С.)

Учень Гребінківської гімназії Желага Максим та учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Купрій Богдан презентували відеоролик про книгу «Моя, твоя і наша казка», створену колективом учнів та викладачів закладів загальної середньої освіти громади, здобувши перемогу в номінації «Буктрейлер» (керівники Ільчук А. І., Устіловська Т. О., Калина Т. П., Мельник В. В., Макота І. І.).

Бажаємо учасникам конкурсу не зупинятися на досягнутому і в подальшому створювати літературні та відеошедеври, а наставникам - надихати своїх вихованців на підкорення творчих вершин!


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.124014 sec.)