4 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 50
візитів сьогодні: 490
візитів всього: 83434
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Результати І етапу обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів
8 листопада 2019 року 08:25

Звичайно, шкільні уроки важливі та потрібні, з них можна взяти багато цікавого та крисного для молодої людини. Та особлива їх цінність не у високих балах та напам’ять вивчених формулах і творах, а в пошуках себе в цьому світі...

І ніхто не може знати, що необхідніше у деякий момент часу для учня - метод кубування на уроках літератури чи задумливий погляд в небо, на хмари, на дощ, на той сумний осінній дощ на довгих, тоненьких ніжках, на листя, яке кружляє у останньому вальсі. В дитячій уяві народжується власна ідея, твір, поезія, душа починає розповідь про радість і біль, почуття і надію..

Гребінчин край завжди славився талановитими людьми, багато таких і серед наших школярів. Діти, які сьогодні пишуть казки, вірші і прозові твори, стануть дорослими, які зроблять цей світ добрішим. Вони збережуть свою дитячу душу такою, щоб у неї були чисті очі, які зможуть розгледіти красу природи, людяність і того, хто поряд зними.

З метою підтримки літературно обдарованих дітей та учнівської молоді громади 7 листопада 2019 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проведено І етап обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів. Учасниками конкурсу стали юні письменники, а також вихованці літературної студії.

У номінації «Відеоролики і презентації на власні поетичні та прозові твори» І місце здобула Науменко Маргарита, учениця Гребінківської гімназії, представивши твір «Дві чашки кави» (керівник Устіловська Т. О.).

ІІ місце посіла учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Міснікевич Ірина з відео на власний твір «Провінційний етюд» (керівник Кузьменко Л.С.)

Учень Гребінківської гімназії Желага Максим та учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Купрій Богдан презентували відеоролик про книгу «Моя, твоя і наша казка», створену колективом учнів та викладачів закладів загальної середньої освіти громади, здобувши перемогу в номінації «Буктрейлер» (керівники Ільчук А. І., Устіловська Т. О., Калина Т. П., Мельник В. В., Макота І. І.).

Бажаємо учасникам конкурсу не зупинятися на досягнутому і в подальшому створювати літературні та відеошедеври, а наставникам - надихати своїх вихованців на підкорення творчих вершин!


Анонси подій

05 серпня  2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.18724 sec.)