19 листопада 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 53180
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Щотижнева оперативна нарада
5 листопада 2019 року 15:46

5 листопада 2019 року відбулася щотижнева оперативна нарада, на якій підсумували минулий тиждень, обговорили нагальні питання життєдіяльності громади та окреслили першочергові завдання на поточний тиждень.

Про старт опалювального сезону поінформував присутніх заступник міського голови Володимир Зінченко. Відкритим залишається питання підключення до опалення Спортивного комплексу м.Гребінка, ремонтні роботи планується завершити цього тижня. Всі інші заклади соціальної сфери об’єднаної громади, зокрема школи та садочки, вже з теплом.

Гребінківська ОТГ серед найкращих в Полтавській області по проведенню літньої оздоровчої кампанії в 2019 році. Про це розповів заступник міського голови Валерій Волошин за підсумками селекторної наради з ОДА. З бюджету громади використано майже 700 тисяч гривень на заходи програми оздоровлення та відпочинку дітей.

Також під час наради обговорили наступні питання: підготовку до 27 чергової сесії міської ради, що запланована на 21 листопада; підключення закладів освіти до високошвидкісного інтернету; планування бюджету 2020; проведення предметних олімпіад та інші.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №347 від 31 жовтня  2019 року, 21 листопада 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.112451 sec.)