28 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 106
візитів сьогодні: 85
візитів всього: 60863
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Щотижнева оперативна нарада
5 листопада 2019 року 15:46

5 листопада 2019 року відбулася щотижнева оперативна нарада, на якій підсумували минулий тиждень, обговорили нагальні питання життєдіяльності громади та окреслили першочергові завдання на поточний тиждень.

Про старт опалювального сезону поінформував присутніх заступник міського голови Володимир Зінченко. Відкритим залишається питання підключення до опалення Спортивного комплексу м.Гребінка, ремонтні роботи планується завершити цього тижня. Всі інші заклади соціальної сфери об’єднаної громади, зокрема школи та садочки, вже з теплом.

Гребінківська ОТГ серед найкращих в Полтавській області по проведенню літньої оздоровчої кампанії в 2019 році. Про це розповів заступник міського голови Валерій Волошин за підсумками селекторної наради з ОДА. З бюджету громади використано майже 700 тисяч гривень на заходи програми оздоровлення та відпочинку дітей.

Також під час наради обговорили наступні питання: підготовку до 27 чергової сесії міської ради, що запланована на 21 листопада; підключення закладів освіти до високошвидкісного інтернету; планування бюджету 2020; проведення предметних олімпіад та інші.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.121678 sec.)