4 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 59
візитів сьогодні: 483
візитів всього: 83432
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбувся семінар “Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ”
4 листопада 2019 року 15:34

30-31 жовтня у м. Харкові проходив другий міжрегіональний семінар-тренінг “Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ”. Від Гребінківської територіальної громади в заході прийняла участь провідний спеціаліст відділу соціального захисту Охотник Наталія Олександрівна.

У Харкові зібралося понад 100 учасників, які представляли 89 ОТГ та 25 структурних підрозділів соціального захисту та забезпечення прав дітей з Донецької, Луганської, Харківської, та Полтавської областей.

У перший день семінару-тренінгу учасникам розповіли, яким чином здійснювати оцінку потреб громадян, планувати розвиток соціальних послуг та формувати відповідні бюджетні програми. Перший день семінару був присвячений ознайомленню учасників з організацією роботи системи соціального захисту та прав дітей у Мереф’янській ОТГ, Центру раннього втручання та Денного центру соціально-психологічної реабілітації “Розірви коло” в м. Харкові.

Другий день був присвячений практичній роботі представників ОТГ. Учасники представляли результати комплексної оцінки соціальних проблем у громаді, стратегічного планування розвитку соціальних послуг та формування відповідних бюджетних програм. Також вчилися розробленню соціальних мікропроєктів у громаді та веденню випадку (комплексному вирішенню труднощів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Навчальний захід організовано Міністерством соціальної політики України спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках реалізації проєкту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.


Анонси подій

05 серпня  2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.155076 sec.)