19 листопада 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 53180
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбувся семінар “Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ”
4 листопада 2019 року 15:34

30-31 жовтня у м. Харкові проходив другий міжрегіональний семінар-тренінг “Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ”. Від Гребінківської територіальної громади в заході прийняла участь провідний спеціаліст відділу соціального захисту Охотник Наталія Олександрівна.

У Харкові зібралося понад 100 учасників, які представляли 89 ОТГ та 25 структурних підрозділів соціального захисту та забезпечення прав дітей з Донецької, Луганської, Харківської, та Полтавської областей.

У перший день семінару-тренінгу учасникам розповіли, яким чином здійснювати оцінку потреб громадян, планувати розвиток соціальних послуг та формувати відповідні бюджетні програми. Перший день семінару був присвячений ознайомленню учасників з організацією роботи системи соціального захисту та прав дітей у Мереф’янській ОТГ, Центру раннього втручання та Денного центру соціально-психологічної реабілітації “Розірви коло” в м. Харкові.

Другий день був присвячений практичній роботі представників ОТГ. Учасники представляли результати комплексної оцінки соціальних проблем у громаді, стратегічного планування розвитку соціальних послуг та формування відповідних бюджетних програм. Також вчилися розробленню соціальних мікропроєктів у громаді та веденню випадку (комплексному вирішенню труднощів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Навчальний захід організовано Міністерством соціальної політики України спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках реалізації проєкту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №347 від 31 жовтня  2019 року, 21 листопада 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.110059 sec.)