19 листопада 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 53180
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Високі здобутки наших артистів на етнофестивалі «Гелон-фест»
12 серпня 2019 року 16:12

11 серпня 2019 року на мальовничих околицях Більського городища, що в Котелевському районі на Полтавщині, вирував яскравий, колоритний етнофестиваль «Гелон-фест». Саме цього року тут проходив обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця», в якому взяли участь колективи Гребінківського міського будинку культури: народний самодіяльний хоровий колектив «Берегиня» (керівник Анатолій Син, диригент Галина Савлук) і ансамбль музичних та шумових інструментів «Веселі музики» (керівник Микола Скрипниченко). Своєю майстерністю вокального співу та грі на шумових і музичних інструментах колективи довели, що сила української пісні та мелодії народних музик не вмре, не загине і буде звучати по всій Україні ще не одне тисячоліття.  

За високу виконавську майстерність, сценічну культуру, активну роботу по збереженню та популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, українського фольклору рідної мови, пісні і музики ансамбль музичних та шумових інструментів «Веселі музики» нагороджений Дипломом І ступеня та пам’ятною статуеткою конкурсу.

Народний самодіяльний хоровий колектив «Берегиня» нагороджений Дипломом ІІ ступеня та пам’ятною статуеткою конкурсу.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №347 від 31 жовтня  2019 року, 21 листопада 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.113785 sec.)