18 листопада 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 68
візитів сьогодні: 166
візитів всього: 53164
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Підведено підсумки огляду-конкурсу на кращий благоустрій
7 серпня 2019 року 22:02

Уже традиційно за ініціативи міської ради з 1 червня по 1 серпня проходить огляд–конкурс  на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Метою конкурсу є відзначення і заохочення жителів приватного сектору, які турбуються про чистоту і благоустрій своїх дворів, залучення підприємств, організацій установ та жителів багатоповерхових будинків до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій.

Цього року в огляді-конкурсі взяли участь 16 учасників. У конкурсі взяли участь мешканці багатоквартирних будинків усіх форм власності – від комунальної до ЖБК, ОСББ, приватного сектору фізичних осіб.

Члени комісії, до складу якої входять депутати міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники громадськості відвідали кожну садибу конкурсантів, прибудинкову територію багатоквартирних будинків, території установ та організацій і 30 липня визначилися із переможцями.

При підведенні підсумків враховувалися кількість та якість зелених насаджень, посаджених на прибудинковій території, квіткове оформлення, кількість інноваційних елементів благоустрою.

Визначити найкращих було завдання не з легких. Адже кожний з об’єктів, представлених на конкурс, відрізнявся оригінальністю квіткових композицій, елементів благоустрою, великою кількістю висаджених дерев та кущів, демонстрував надзвичайно шанобливе ставлення та любов мешканців до місця, в якому вони проживають та працюють. Господарі прикрасили свої двори різноманітними елементами декору: фігурками тварин, птахів, казкових героїв, декоративними міні-водоймами, альтанками і різнобарвними квітниками.

За результатами голосування, згідно Порядку проведення щорічного огляду-конкурсу на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 13.04.2018 року № 108 місця розподілились так:

В номінації на звання «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків:

I місце - будинок №73, вулиця Шевченка, грошова винагорода в розмірі 15000 (п’ятнадцять тисяч) грн;

II місце - будинок № 8, вулиця Героїв України, грошова винагорода в розмірі

10000 (десять тисяч) грн;

III місце - будинок №1А, провулок Піонерський (ЖБК «Дружба), грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.;

будинок № 3А, провулок Піонерський, грошова винагорода в розмірі 5000 

(п’ять тисяч) грн.;

будинок №16, вулиця Локомотивна, грошова винагорода в розмірі 5000

(п’ять тисяч) грн.

В номінації на звання «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків:

I місце - ОСББ «Добробут», голова Копилов Юрій Петрович, грошова винагорода в розмірі10000 (десять тисяч) грн;

II місце – ОСББ «Сезон-2016», голова Коршак Ганна Іванівна, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

В номінації на звання «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій:

II місце – Комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», начальник Бунько Олексій Миколайович, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн;

II місце – Гребінківський міський будинок культури, директор Магазій Сергій Станіславович, грошова винагорода в розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

В номінації «Кращий благоустрій будинків приватного сектору»:

I місце – Дворко Олександр Валерійович, домоволодіння по вулиці Історична № 1г ½ , грошова винагорода в розмірі 3000 (три тисяч) грн;

II місце – Баруткіна Людмила Валентинівна, домоволодіння по вулиці Ярослава Мудрого № 13, грошова винагорода в розмірі 2000 (дві тисячі) грн.;

II місце – Лагімер Григорій Андрійович, домоволодіння по вулиці Гагаріна № 103, грошова винагорода в розмірі 2000 (дві тисячі) грн;

III місце – Науменко Станіслав Віталійович, домоволодіння по вулиці Короленка № 15, грошова винагорода в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.;

III місце – Затула Віталій Олексійович, домоволодіння по вулиці Чернишевського № 37, грошова винагорода в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.;

III місце - Симоненко Ганна Миколаївна, домоволодіння по вулиці Рильського № 57, грошова винагорода в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

Чимало проблем із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян. Тільки спільними зусиллями ми зможемо навести порядок, коли кожен із нас не буде проходити осторонь, а конкретними справами доведе, що він гідний житель свого міста. Так мешканки міста Мандзюк Людмила Сергіївна, Молчанова Галина Миколаївна та Скуйбіда Надія Петрівна із власної ініціативи вирішили прикрасити рідне місто і створити в ньому гарну клумбу. Вони не тільки створили таку красу із власноруч вирощених квітів, але взяли на себе всі зобов’язання по догляду за клумбою, тому за рішенням комісії звання “Найкраща клумба на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади” присуджено цій ініціативній групі. Грошова винагорода склала 5000 грн. Добрих господарів слід заохочувати, адже усе починається з малого. Повага до рідного міста – із дбайливого ставлення до власного дому чи двору.

Щиро вдячні небайдужим гребінківцям, які приводять територію біля своїх житлових будинків до ладу, проявляючи багато фантазії та любові під час створення квіткових композицій, елементів благоустрою. Сподіваємося, що грошові винагороди переможцям конкурсу, які їм вручені, стимулюватимуть їх сусідів долучатися до конкурсу та створювати неповторні оази.

Вітаємо переможців!


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №347 від 31 жовтня  2019 року, 21 листопада 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.110293 sec.)