19 листопада 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 90
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 53180
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету
7 серпня 2019 року 12:10

06 серпня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Першочергово розглянуто питання, які будуть винесені на розгляд позачергової 24 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання. Члени постійної комісії та виконавчого комітету рекомендували сесії прийняти рішення з питань: про внесення змін до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін до рішення 15 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 21.12.2018 № 532 «Про дотримання вимог постави Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268»; про внесення змін до штатної чисельності та погодження штатного розпису КЗ «Спортивний комплекс м. Гребінка»; про стан використання коштів, переданих з бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на утримання комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01.08 2019; про стан використання коштів, переданих з бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на утримання комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня» станом на 01.08 2019.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження зведених кошторисних розрахунків.

Розглянуто питання про закріплення за закладами освіти території обслуговування.

Прийнято рішення про погодження проекту рішення «Про погодження місцевих правил приймання стічних вод до системи централізованого відведення м. Гребінка».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про утворення місцевої комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Прийнято рішення про затвердження плану заходів з підготовки і відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці незалежності України.

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про призначення уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративне правопорушення.

Традиційно розглянуто заяви жителів громади та фізичних осіб- підприємців.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №347 від 31 жовтня  2019 року, 21 листопада 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.113793 sec.)