19 жовтня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 46
візитів сьогодні: 28
візитів всього: 51226
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету
11 липня 2019 року 08:34

10 липня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Одним з важливих розглянуто питання про стан підготовки об'єктів Гребінківської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Керівники та представники підприємств, закладів прозвітували про хід підготовки до роботи в осінньо- зимовий період.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, виконком надав дозвіл на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, користувачами яких є діти.

На розгляд членів виконкому було винесено питання про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян за І півріччя 2019 року. У I півріччі 2019 року до міської ради та її виконавчих органів надійшло 416 звернень (16 від жителів Слободо-Петрівського старостинського округу, 5 -Мар'янівського старостинського округу, 395 - від жителів міста), що на 23 звернення менше проти минулого року (439 звернень в 2018 році). Повторних звернень за 6 місяців 2019 року не надходило (в 2018 році - також не надходило).

Надійшло колективних звернень – 36 (у них підписів – 439), що на 5 звернень більше проти минулого періоду (у 2018 році – 31 звернення, у них підписів - 553). Індивідуальних звернень 380 (у 2018 році -408).

За наданням довідок в І півріччі 2019 року звернулися 2474 жителі міста Гребінка, 300 жителів Слободо-Петрівського старостинського округу, 149 жителів Мар’янівського старостинського округу.

Всі звернення розглянуті у терміни, передбачені діючим законодавством України, вчасно надано відповіді заявникам.

Розглянуто питання про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за І півріччя 2019 року.

Головне завдання, над яким працював виконавчий комітет Гребінківської міської ради протягом І півріччя 2019 року — це реалізація інтересів територіальної громади в межах Конституції та законів України.

Відповідно до плану роботи за звітній період проведено 11 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 263 рішення.

Рішення виконавчого комітету оприлюднювалися на офіційному веб-сайті Гребінківської міської ради. При оприлюдненні рішень виконкому забезпечується захист персональних даних громадян.

Члени виконкому погодили місце проведення мото-рок фестивалю «Небеса» в період з 12 липня 2019 року по 13 липня 2019 року на території парку «Юність» по вул. Городищенська у м. Гребінка Полтавської області.

Розглянуто питання про внесення змін до Переліку вулиць та доріг, які потребують поточного ремонту у 2019 році, про затвердження проектно- кошторисної документації, про затвердження зведених кошторисних розрахунків, про попередню оплату.

З метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, байкаря, громадського діяча Євгена Павловича Гребінки, розширення культурних зв’язків 3,4 серпня 2019 року проходитиме щорічний відкритий фестиваль–конкурс «На гостини до Гребінки». Прийнято рішення про затвердження складу організаційного комітету з проведення відкритого фестивалю-конкурсу «На гостини до Гребінки».

Члени виконкому розглянули інформацію Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області з розгляду і вирішення звернень та особистого прийому громадян за І півріччя 2019 року та взяли до відома.

Традиційно, розглянуто заяви жителів громади та фізичних осіб- підприємців.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.100965 sec.)