19 липня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 46285
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулась позачергова 22 сесія Гребінківської міської ради
1 липня 2019 року 08:50

27 червня 2019 року відбулася 22 позачергова сесія Гребінківської міської ради. У роботі пленарного засідання сесії взяв участь 21 депутат. Вела засідання секретар міської ради Людмила Цапенко.

Спочатку депутати погодили надання міському голові Віталію Колісніченку частини щорічної основної відпустки та додаткових відпусток. Далі затвердили зміни до бюджету громади. Виділені кошти в сумі 20 427 гривень на співфінансування для придбання дидактичних матеріалів та комп’ютерного обладнання і відповідного мультимедійного контенту для початкової школи. Також 10 тисяч гривень направлено на оплату телекомунікаційних послуг (телефону) пільговим категоріям громадян Гребінківської ОТГ.

Крім того згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року №525 внесено зміни до штатного розпису.

У різному депутати обговорили проведення випускного вечора та проблеми фінансування Центральної районної лікарні в зв’язку з медичною реформою.


Анонси подій

19 липня 2019 року о 1500 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул.Ярослава Мудрого, 35) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій.

Згідно з розпорядженням міського голови №218 від 8 липня 2019 року, 23 липня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 23 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально
11 липня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м. Гребінка Полтавської області».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.084461 sec.)