27 травня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 44
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 44067
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Нарада у міського голови
14 травня 2019 року 16:19

14 травня 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулась щотижнева апаратна нарада. Підсумували події, минулого тижня, обговорили актуальні питання життєдіяльності громади та озвучили план заходів на найближчий період. Зокрема зупинилися на питаннях: встановлення теплових лічильників в багатоквартирних будинках; підготовка до ремонтних робіт доріг; роботи з благоустрою; викошування бур’янів та інші.

Завершується капітальний ремонт харчоблоку у ЗОШ №1, за кошти міської ради закуплено нове обладнання для їдальні. По завершенню всіх робіт вже восени діти громади зможуть відвідувати сучасний дитячий садок з усіма зручностями і харчуватися у новій їдальні.

Також на нараді озвучили дати завершення навчального процесу у школах. Останній дзвоник відбудеться 31 травня, випускний вечір - 27 червня.

Закінчуються роботи з укладання штучного покриття на спортивному майданчику по вулиці Героїв України. Нагадаємо, що будівництво даного майданчика фінансувалося з бюджету громади (загальна кошторисна вартість проекту 744 190 гривень), а штучне покриття для майданчика профінансовано з обласного бюджету. Всі роботи з облаштування, огородження майданчика були виконані ще у 2017 році і чекали лиш на штучне покриття, яке доставили в Гребінку тільки у грудні 2018 року разом з комплектуючими матеріалами. Відповідно до норм, покриття повинно вкладатись при температурі не нижче +8 С, тому розпочали роботи у травні 2019. Запрошуємо на урочисте відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям 18 травня о 10.00 по вулиці Героїв України, 2б.


Актуально

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

20 травня 2019 року

Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.098537 sec.)