18 серпня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 18
візитів всього: 47963
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Програма "Інтелект України" - переймаємо досвід
14 травня 2019 року 11:39

Ми живемо у час змін. Змінюється держава, світосприйняття, переосмислюються пріоритети. Багато реформ відбувалося і відбувається і в освіті. Поряд з традиційними системами в Україні діють інші системи навчання молодших школярів. Кожна школа, кожен вчитель обирають для себе навчання та виховання учнів за такою системою, яка близька до душі та приносить хороші результати.

13 травня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради була організована поїздка педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ та батьків майбутніх першокласників до Опорного закладу Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 на міжрайонний семінар-практикум на тему “Освітні інновації в сучасній школі” з метою обміну досвідом щодо впровадження нової програми для початкових класів «Інтелект України». Програма з такою гучною назвою вирізняється з-поміж інших темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації, формуванням комплексу знань, умінь і навичок для всебічного розвитку особистості. Це нова якість освіти, новий підхід до навчання.

Гостинно відчинили двері Опорного закладу директор Василенко М.В. та  педагогічні працівники. Вони показали присутнім свою школу, навчальні кабінети, а потім - фрагменти уроків у класах, які працюють за програмами освітніх проектів «Розумники» та «Інтелект». Учасники семінару переконалися, що програма «Інтелект України» ґрунтується на наукових засадах. Тут все продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання – це частина єдиного цілісного процесу пізнання. Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, бездумного заучування. Всі завдання чітко підпорядковані одній меті, процес пізнання цікавий, успішний і викликає у дитини бажання його продовжувати. Як показує практика, учні, які навчаються за проектом “Інтелект України”, набувають необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, необхідних життєвих компетентностей.

Хочеться вірити, що освітяни та батьки учнів Гребінківщини з розумінням поставляться і  підтримають ініціативу відділу освіти та міської ради щодо впровадження і в нашому Опорному закладі Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4  класу, який працюватиме за програмою «Інтелект».


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.093134 sec.)