27 травня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 44067
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій
13 березня 2019 року 18:24

13 березня 2019 року під головуванням міського голови Колісніченка В.І. відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій міської ради.

Першочергово розглянуто проекти рішень з питань, які будуть винесені на засідання 18 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання та рекомендовано сесії прийняти відповідні рішення з питань: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської ОТГ на 2019 рік; про внесення змін до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворилися на кінець 2018 року; про затвердження програм розвитку галузі охорони здоров’я (Гребінківського центру ПМСД та Гребінківської ЦРЛ); про затвердження Положення про грошові винагороди педагогічним працівникам та учням-переможцям та призерам III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учням-переможцям та призерам міжнародних, всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, переможцям та призерам II (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України; про внесення змін та доповнень до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів; про внесення змін до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Члени виконкому розглянули питання та прийняли рішення про оголошення двомісячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади з 20 березня 2019 року та про закріплення вулиць міста та сіл за підприємствами, установами, організаціями, об'єктами торгівлі, сфери послуг незалежно від форм власності, підприємцями щодо утримання їх у належному санітарному стані.

Традиційно розглянуто заяви жителів Гребінківської ОТГ, питання про надання дозволу на тимчасове розміщення дитячих розважальних атракціонів та прийнято відповідні рішення.

Розглянуто питання про реєстрацію змін до колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця»  акціонерного товариства «Українська залізниця» на 2002-2019 роки.

Члени виконкому розглянули питання про затвердження проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються комунальним підприємством «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» та прийняли відповідне рішення.

Прийнято рішення про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на технічне обслуговування вуличного освітлення на території Гребінківської ОГТ в с. Оржиця та с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області.


Актуально

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

20 травня 2019 року

Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.090058 sec.)