19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Чергова апаратна нарада
12 березня 2019 року 15:43

12 березня 2019 року заступник міського голови Володимир Зінченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, начальниками комунальних підприємств та в.о. старост. Обговорили найбільш актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема, комунальники та енергетики продовжують працювати над ліквідацію наслідків ураганного вітру, що пронісся напередодні. Начальник Гребінківського КП ККП Олексій Бунько поінформував, що проводяться всі необхідні роботи з ліквідації наслідків негоди. Секретар міської ради Людмила Цапенко поінформувала про підготовку до проведення чергової 18 сесії міської ради, яка відбудеться 14 березня 2019 року о 14.00. 12 та 13 березня пройдуть спільні засідання постійних депутатських комісій та виконавчого комітету, на яких розглядатимуть проекти рішень, що виносяться на розгляд сесії. Крім того, 15 березня о 16.00 у міському будинку культури міський голова звітуватиме перед громадою про роботу Гребінківської міської ради та її виконавчих органів у 2018 році згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Начальник відділу реєстрації місця проживання та ведення Реєстру територіальної громади Роман Ніколаєнко повідомив, що у відділі встановлено банківський термінал і тепер адмінпослуги можна сплачувати на місці.

В.о. начальника відділу освіти Вікторія Зінченко повідомила, що з метою надання роз'яснення щодо проведення моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади та надання відповіді на лист-звернення батьків учнів 10-х класів Гребінківської ОТГ, 14 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудуться загальні батьківські збори. Запрошуються батьки учнів. 

За результатами наради надано ряд рекомендацій та доручень відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.085032 sec.)