27 травня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 44067
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Чергова апаратна нарада
12 березня 2019 року 15:43

12 березня 2019 року заступник міського голови Володимир Зінченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, начальниками комунальних підприємств та в.о. старост. Обговорили найбільш актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема, комунальники та енергетики продовжують працювати над ліквідацію наслідків ураганного вітру, що пронісся напередодні. Начальник Гребінківського КП ККП Олексій Бунько поінформував, що проводяться всі необхідні роботи з ліквідації наслідків негоди. Секретар міської ради Людмила Цапенко поінформувала про підготовку до проведення чергової 18 сесії міської ради, яка відбудеться 14 березня 2019 року о 14.00. 12 та 13 березня пройдуть спільні засідання постійних депутатських комісій та виконавчого комітету, на яких розглядатимуть проекти рішень, що виносяться на розгляд сесії. Крім того, 15 березня о 16.00 у міському будинку культури міський голова звітуватиме перед громадою про роботу Гребінківської міської ради та її виконавчих органів у 2018 році згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Начальник відділу реєстрації місця проживання та ведення Реєстру територіальної громади Роман Ніколаєнко повідомив, що у відділі встановлено банківський термінал і тепер адмінпослуги можна сплачувати на місці.

В.о. начальника відділу освіти Вікторія Зінченко повідомила, що з метою надання роз'яснення щодо проведення моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади та надання відповіді на лист-звернення батьків учнів 10-х класів Гребінківської ОТГ, 14 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудуться загальні батьківські збори. Запрошуються батьки учнів. 

За результатами наради надано ряд рекомендацій та доручень відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Актуально

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

20 травня 2019 року

Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.180226 sec.)