24 квітня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 57
візитів сьогодні: 34
візитів всього: 42582
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Нарада у міського голови
5 лютого 2019 року 14:42

5 лютого 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів міської ради, в.о. старост, керівниками комунальних підприємств, на якій підсумував події, які відбулися в об’єднаній громаді за минулий тиждень та озвучив план заходів на найближчий період. На початку наради Віталій Іванович подякував всім причетним до підготовки та проведення святкових та урочистих подій з нагоди 207 річниці від дня народження Є.П. Гребінки. Всі заплановані заходи пройшли на високому рівні та подарували жителям громади та гостям позитивні емоції.

Заступник міського голови Володимир Зінченко поінформував про проблеми з водопостачанням у деяких районах міста. На жаль комунальне підприємство не може вплинути на хід ремонтних робіт, оскільки водогін знаходиться на балансі виробничого підрозділу "Кременчуцьке територіальне управління" філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд".

Заступник міського голови Валерій Волошин доповів про хід ремонтних робіт, які тривають у освітніх закладах громади. Зокрема, завершується заміна старих вікон на нові енергозберігаючі у Мар’янівській ЗОШ та філії Гребінківській ЗОШ №1. Також планується масштабний проект по встановленню сонячних панелей у ЗДО «Веселка», це дозволить значно скоротити витрати на енергоносії.

Секретар міської ради Людмила Цапенко поінформувала про підготовку до проведення чергової 17 сесії міської ради, що відбудеться 18 лютого 2019 року. На 12 лютого заплановано засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування. А 13 лютого – спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та виконкому.

Неприємною цифрою поділився начальник відділу культури і туризму Олександр Ільчук. В ході розбирання міської новорічної ялинки виявили, що зникло 38 іграшок. Безумовно, такі вчинки людей не прикрашають. Більше того, якщо ви думаєте, що хтось таким нецивілізованим способом вирішив прикрасити власну оселю, то дуже помиляєтеся. Враховуючи, що на ялинці лишилися гачки з іграшок, то, вочевидь, їх просто кудись викинули. А сам факт крадіжки прикрас з міської ялинки, мабуть, став для якихось невігласів засобом демонстрації чи то винахідливості, чи то зухвалості. У будь-якому випадку, ці риси нормальну людину ніяк не прикрашають. Та попри таку сумну історію, ялинка і наступного року засяє святковими вогнями, хоча прийдеться знову придбати прикраси і витрачати кошти з бюджету ОТГ, які можна було б направити на інші цілі.

В ході наради обговорили заходи, заплановані на найближчий час. 9 лютого минає 76 років з дня подвигу нашого земляка Григорія Кагамлика. Вже традиційно відбудеться щорічний легкоатлетичний турнір, присвячений Кагамлику. Відкриття змагань 8 лютого об 11 годині у легкоатлетичному манежі. Мітинг та покладання квітів відбудеться 8 лютого об 11.30 біля бюста Г. Кагамлику у м. Гребінка.

Підсумовуючи нараду, міський голова дав ряд доручень керівникам комунальних підприємств, закладів та начальникам структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів до виконання.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №97 від 28 березня 2019 року, 23 квітня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 19 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

1 квітня 2019 року

Інформація про проведення обговорення тарифів на теплову енергію ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

14 березня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.122048 sec.)