18 серпня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 18
візитів всього: 47963
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Гребінківська громада відзначила річницю з дня народження видатного земляка Є.П. Гребінки
4 лютого 2019 року 13:34

2 лютого 2019 року виповнилося 207 років з дня народження нашого славетного земляка, байкаря, письменника, поета, філософа, видавця, громадського діяча Євгена Павловича Гребінки. Масштабні святкування та урочисті події пройшли в Гребінківській об’єднаній громаді, малій батьківщині Євгена Павловича.

Напередодні, 26 січня, у Гребінківському міському будинку культури, традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки, відбувся регіональний літературний конкурс читців творів нашого земляка, заснований Гребінківською міською радою. У конкурсі взяли участь 73 учасники. Журі визначило переможців у кожній з чотирьох вікових груп, а також визначило володаря гран-прі. Усі учасники отримали дипломи за участь, а міський голова Віталій Колісніченко нагородив переможців.

29 січня та 1 лютого естафету святкових заходів підхопила Гребінківська міська публічна бібліотека: відбулися літературно-музичне свято «Магія слова та пісні» та презентація книжкової виставки «Євгенова Світлиця». Також 1 лютого в «Гребінчиній світлиці» Гребінківського народного краєзнавчого музею відбувся інформаційно-просвітницький захід «Кава з добродієм Гребінкою».

2 лютого міський голова Віталій Колісніченко та секретар міської ради Людмила Цапенко разом з керівниками Гребінківського району відвідали могилу Є.П. Гребінки в Мар’янівці та пам'ятник байкарю у Гребінці і поклали квіти до підніжжя. У фойє міського будинку культури розмістилися виставки художників, майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Жоден відвідувач не зміг пройти повз картини та вишиванки. Близько 13-ї години відчинила свої двері літературно-музична вітальня «І проспівав йому жайворонок у рідному краї». Талановиті нащадки нашого славетного земляка - музиканти, поети, художники, творчі люди у вишуканих костюмах ХІХ століття відтворили атмосферу часів Євгена Павловича та нагадали основні факти його біографії. Звучала чудова музика, поезія, вітальні слова. На завершення закружляли у чутливому вальсі.

Чудовим закінченням святкування стала вистава "За двома зайцями" Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім . М.В. Гоголя. Перед початком вистави з вітальним словом виступив міський голова Віталій Колісніченко, наголосивши що за таке коротке життя Євген Гребінка прославив не тільки Гребінківщину, а й всю Україну на весь світ своїм чудовим романсом «Очі чорні». Віталій Іванович вручив грошові сертифікати від Гребінківської міської ради переможцям регіонального літературного конкурсу читців творів нашого земляка та подякував всім причетним до підготовки та організації святкових заходів.


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.085178 sec.)