24 квітня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 39
візитів сьогодні: 34
візитів всього: 42582
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Гребінківська громада відзначила річницю з дня народження видатного земляка Є.П. Гребінки
4 лютого 2019 року 13:34

2 лютого 2019 року виповнилося 207 років з дня народження нашого славетного земляка, байкаря, письменника, поета, філософа, видавця, громадського діяча Євгена Павловича Гребінки. Масштабні святкування та урочисті події пройшли в Гребінківській об’єднаній громаді, малій батьківщині Євгена Павловича.

Напередодні, 26 січня, у Гребінківському міському будинку культури, традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки, відбувся регіональний літературний конкурс читців творів нашого земляка, заснований Гребінківською міською радою. У конкурсі взяли участь 73 учасники. Журі визначило переможців у кожній з чотирьох вікових груп, а також визначило володаря гран-прі. Усі учасники отримали дипломи за участь, а міський голова Віталій Колісніченко нагородив переможців.

29 січня та 1 лютого естафету святкових заходів підхопила Гребінківська міська публічна бібліотека: відбулися літературно-музичне свято «Магія слова та пісні» та презентація книжкової виставки «Євгенова Світлиця». Також 1 лютого в «Гребінчиній світлиці» Гребінківського народного краєзнавчого музею відбувся інформаційно-просвітницький захід «Кава з добродієм Гребінкою».

2 лютого міський голова Віталій Колісніченко та секретар міської ради Людмила Цапенко разом з керівниками Гребінківського району відвідали могилу Є.П. Гребінки в Мар’янівці та пам'ятник байкарю у Гребінці і поклали квіти до підніжжя. У фойє міського будинку культури розмістилися виставки художників, майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Жоден відвідувач не зміг пройти повз картини та вишиванки. Близько 13-ї години відчинила свої двері літературно-музична вітальня «І проспівав йому жайворонок у рідному краї». Талановиті нащадки нашого славетного земляка - музиканти, поети, художники, творчі люди у вишуканих костюмах ХІХ століття відтворили атмосферу часів Євгена Павловича та нагадали основні факти його біографії. Звучала чудова музика, поезія, вітальні слова. На завершення закружляли у чутливому вальсі.

Чудовим закінченням святкування стала вистава "За двома зайцями" Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім . М.В. Гоголя. Перед початком вистави з вітальним словом виступив міський голова Віталій Колісніченко, наголосивши що за таке коротке життя Євген Гребінка прославив не тільки Гребінківщину, а й всю Україну на весь світ своїм чудовим романсом «Очі чорні». Віталій Іванович вручив грошові сертифікати від Гребінківської міської ради переможцям регіонального літературного конкурсу читців творів нашого земляка та подякував всім причетним до підготовки та організації святкових заходів.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №97 від 28 березня 2019 року, 23 квітня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 19 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

1 квітня 2019 року

Інформація про проведення обговорення тарифів на теплову енергію ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

14 березня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.196063 sec.)