19 липня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 167
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 46285
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулась чергова 14 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання
28 листопада 2018 року 16:38

На черговій 14 сесії Гребінківської міської ради, що відбулася 27 листопада 2018 року, депутати розглянули 20 питань. Спершу затвердили ряд розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період: про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ та з питань внесення змін до бюджету. Далі перед депутатами виступив директор Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування Андрій Гужик, який прозвітував про використання субвенції з бюджету Гребінківської ОТГ. 2 млн. 200 тис. 342 грн. передано районному бюджету на утримання Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування. За рахунок цієї субвенції станом на 01.11.2018 року соціальними послугами охоплено 1290 мешканців Гребінківської міської об`єднаної територіальної громади.

Також депутати затвердили мінімальну вартість місячної оренди 1м2  загальної площі нерухомого майна фізичних осіб. З 1 січня 2019 року вона становитиме 9.30 грн. Затверджено спільну програму підтримки та розвитку трудового архіву Гребінківського району на 2019 рік та передано коштів з бюджету громади в сумі 89056 грн., як субвенції на його утримання.

Крім того на сесії розглянуто та затверджено зміни до ряду програм Гребінківської ОТГ та внесені зміни до бюджету. Бюджет міської об’єднаної територіальної громади отримав кошти в сумі 2 млн. 892 тис.грн. з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Ці кошти рішенням сесії розподілено на об’єкти. Зокрема: на технічне переоснащення внутрішньої системи опалення Гребінківської гімназії та Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІст. №4; реконструкцію вуличного освітлення з використанням новітніх технологій (світильників на сонячних панелях); капітальний ремонт приміщення їдальні та садочка філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4; заміна вікон по школах - Мар’янівська ЗОШ, гімназія, опорна школа.

Депутати розглянули великий обсяг земельних питань і прийняли відповідні рішення. На цьому пленарне засідання 14 сесії було закрито.


Анонси подій

19 липня 2019 року о 1500 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул.Ярослава Мудрого, 35) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій.

Згідно з розпорядженням міського голови №218 від 8 липня 2019 року, 23 липня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 23 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально
11 липня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м. Гребінка Полтавської області».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.094084 sec.)