18 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 150
візитів сьогодні: 14
візитів всього: 39506
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулась чергова 14 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання
28 листопада 2018 року 16:38

На черговій 14 сесії Гребінківської міської ради, що відбулася 27 листопада 2018 року, депутати розглянули 20 питань. Спершу затвердили ряд розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період: про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ та з питань внесення змін до бюджету. Далі перед депутатами виступив директор Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування Андрій Гужик, який прозвітував про використання субвенції з бюджету Гребінківської ОТГ. 2 млн. 200 тис. 342 грн. передано районному бюджету на утримання Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування. За рахунок цієї субвенції станом на 01.11.2018 року соціальними послугами охоплено 1290 мешканців Гребінківської міської об`єднаної територіальної громади.

Також депутати затвердили мінімальну вартість місячної оренди 1м2  загальної площі нерухомого майна фізичних осіб. З 1 січня 2019 року вона становитиме 9.30 грн. Затверджено спільну програму підтримки та розвитку трудового архіву Гребінківського району на 2019 рік та передано коштів з бюджету громади в сумі 89056 грн., як субвенції на його утримання.

Крім того на сесії розглянуто та затверджено зміни до ряду програм Гребінківської ОТГ та внесені зміни до бюджету. Бюджет міської об’єднаної територіальної громади отримав кошти в сумі 2 млн. 892 тис.грн. з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Ці кошти рішенням сесії розподілено на об’єкти. Зокрема: на технічне переоснащення внутрішньої системи опалення Гребінківської гімназії та Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІст. №4; реконструкцію вуличного освітлення з використанням новітніх технологій (світильників на сонячних панелях); капітальний ремонт приміщення їдальні та садочка філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4; заміна вікон по школах - Мар’янівська ЗОШ, гімназія, опорна школа.

Депутати розглянули великий обсяг земельних питань і прийняли відповідні рішення. На цьому пленарне засідання 14 сесії було закрито.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №18 від 28 січня 2019 року, 18 лютого 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 17 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги теплопостачання, що надаються ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

ДО УВАГИ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО» (крім населення)

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.06678 sec.)