14 листопада 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 33
візитів всього: 34728
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Соціальний захист жителів Гребінківської ОТГ
6 листопада 2018 року 14:38

При Гребінківській міській раді діє декілька програм соціального спрямування у 2018 році, а саме: Програма підтримки діяльності Гребінківської районної організації ветеранів, Програма підтримки діяльності громадської організації “Інвалідів та ветеранів союз чорнобильців Гребінківщини”, Програма Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також  Програма соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської ОТГ.

Остання з перелічених програм  передбачає надання матеріальних допомог незахищеним верствам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. За 10 місяців до Гребінківської міської ради звернулось 192 жителі Гребінківської ОТГ. Всі звернення розглянуто та надано матеріальні допомоги відповідно до рішень сесій та розпоряджень міського голови. Крім того, матеріальна допомога надавалася: воїнам-інтернаціоналістам, які приймали участь у військових конфліктах за межами України, ліквідаторам I-II категорії аварії на ЧАЕС.

Інвалідам та учасникам бойових дій другої світової війни 1941-1945 років видано дві допомоги - до Дня Перемоги та Дня визволення м. Гребінки та Гребінківщини від фашистських загарбників.

Для забезпечення проходження реабілітації дітей-інвалідів з Гребінківської ОТГ в Лубенському міському центру реабілітації дітей-інвалідів профінансовано кошти в сумі 30 тис. 213 грн.

На перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом районному бюджету для управління соціального захисту населення Гребінківської районної адміністрації виділено кошти в сумі 50 тис. грн., а також кошти в сумі 20 тис. грн. на надання пільг з оплати телекомунікаційних послуг (послуг зв’язку) окремим категоріям громадян.

З бюджету Гребінківської об’єднаної територіальної громади  виділені кошти для придбання слухових апаратів 3-м дітям-інвалідам в сумі 86 тис. 50 грн.

З метою забезпечення належних житлових умов Гребінківською міською радою надано однокімнатну квартиру особі з числа дітей-сиріт, яка користувалася правом позачергового одержання житла.

Крім того, при Гребінківській ОТГ діє Програма підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників в операції Об’єднаних Сил та членів їх сімей мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади. Відповідно до цієї програми надано допомоги на вирішення соціально-побутових питань та лікування на суму 27 тис.грн.


Актуально

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.070691 sec.)