26 червня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 7
візитів всього: 45292
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Соціальний захист жителів Гребінківської ОТГ
6 листопада 2018 року 14:38

При Гребінківській міській раді діє декілька програм соціального спрямування у 2018 році, а саме: Програма підтримки діяльності Гребінківської районної організації ветеранів, Програма підтримки діяльності громадської організації “Інвалідів та ветеранів союз чорнобильців Гребінківщини”, Програма Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також  Програма соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської ОТГ.

Остання з перелічених програм  передбачає надання матеріальних допомог незахищеним верствам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. За 10 місяців до Гребінківської міської ради звернулось 192 жителі Гребінківської ОТГ. Всі звернення розглянуто та надано матеріальні допомоги відповідно до рішень сесій та розпоряджень міського голови. Крім того, матеріальна допомога надавалася: воїнам-інтернаціоналістам, які приймали участь у військових конфліктах за межами України, ліквідаторам I-II категорії аварії на ЧАЕС.

Інвалідам та учасникам бойових дій другої світової війни 1941-1945 років видано дві допомоги - до Дня Перемоги та Дня визволення м. Гребінки та Гребінківщини від фашистських загарбників.

Для забезпечення проходження реабілітації дітей-інвалідів з Гребінківської ОТГ в Лубенському міському центру реабілітації дітей-інвалідів профінансовано кошти в сумі 30 тис. 213 грн.

На перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом районному бюджету для управління соціального захисту населення Гребінківської районної адміністрації виділено кошти в сумі 50 тис. грн., а також кошти в сумі 20 тис. грн. на надання пільг з оплати телекомунікаційних послуг (послуг зв’язку) окремим категоріям громадян.

З бюджету Гребінківської об’єднаної територіальної громади  виділені кошти для придбання слухових апаратів 3-м дітям-інвалідам в сумі 86 тис. 50 грн.

З метою забезпечення належних житлових умов Гребінківською міською радою надано однокімнатну квартиру особі з числа дітей-сиріт, яка користувалася правом позачергового одержання житла.

Крім того, при Гребінківській ОТГ діє Програма підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників в операції Об’єднаних Сил та членів їх сімей мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади. Відповідно до цієї програми надано допомоги на вирішення соціально-побутових питань та лікування на суму 27 тис.грн.


Анонси подій

30 червня з 20-00 години в парку міського Будинку культури розпочнуться святкові заходи, присвячені Дню молоді.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.137991 sec.)